لوگوی چهارده بازیکن

فوتبال فانتزی 14 بازیکن

جمعه, 4 خرداد 1397 Friday, 25 May 2018

فوتبال فانتزی قوانین 14 بازیکن

قوانین 14 بازیکن


شرایط و ضوابط:

هر هفته یک راند در 14 بازیکن تعریف میگردد.در آن هفته هر تعداد مسابقه از 5 لیگ معتبر(لیگ برتر انگلیس،لالیگا،سری آ،بوندسلیگا و لیگ یک فرانسه) و تیمهای پرسپولیس و استقلال برگزار شود در لیست مسابقات قرار خواهند گرفت.

هر کاربر در 14 بازیکن در هفته میتواند از 1 تیم تا n  تیم ثبت نماید و در مسابقات شرکت کند.

هزینه ثبت هر تیم در 14 بازیکن مبلغ 2.000 تومان است.

به محض تعریف راند هر هفته تا شروع اولین  بازی از آن راند شما میتوانید تیم و یا تیمهای خود را ثبت نمایید.بعد از شروع اولین بازی، از منوی تیم ها می توانید به طور شفاف تیمهای دیگر کاربران را ملاحظه نمایید.

بعد از پایان راند و ثبت نتیجه بازیها شما میتوانید امتیاز نهایی تیم خود و همچنین  رده بندی تیمها و اعلام برندگان هفته را ملاجظه نمایید.

اگر بازی از راند جاری برگزار نشود و یا به تعویق بیفتد و یا در حین بازی لغو شود  و در 24 ساعت(مدیریت 14 بازیکن میتواند در مواقع ضروری و تشخیص داده شده ،این زمان را بیشتر در نظر بگیرد) پس از آخرین بازی آن راند برگزار نشود این دیدار در سرنوشت راند تاثیری نخواهد داشت و بدون در نظر گرفتن این بازی ،راند خاتمه خواهد یافت.

برندگان باید شماره کارت و مشخصات حساب بانکی خود را در پروفایلشان ثبت کنند تا جایزه به حسابشان واریز گردد.

هر کاربر در حفظ حساب کاربری خود باید کوشا باشد.

در هنگام  شارژ کیف پول خود دقت نمایید چرا که مبلغ شارژ شده به حسابتان برگشت داده نمی شود.

ثبت نام:

ثبت نام در 14 بازیکن بسیار سریع است.کافی است شما یک نام کاربری انتخاب کنید و ایمیلی از خودتان داشته باشید.به همین راحتی میتوانید یکی از کاربران 14 بازیکن شویدو در رقابتهای جذاب هر هفته 14 بازیکن حضور داشته باشید

 

اینستاگرام فوتبال فانتزی 14بازیکن