لوگوی چهارده بازیکن

فوتبال فانتزی 14 بازیکن

جمعه, 4 خرداد 1397 Friday, 25 May 2018

فوتبال فانتزی راهنما

راهنما


فوتبال فانتزی چیست؟

فوتبال فانتزی یک بازی مجازی شناخته شده در سراسر دنیاست که شرکت کنندگان در آن با ساختن تیمهایی متشکل از بازیکنان واقعی فوتبال،با هم رقابت میکنند.امتیاز هر بازیکن بر اساس عملکرد ان بازیکن در هر بازی محاسبه می شود.در نهایت مجموع تمام امتیازات بازیکنان اصلی تیم،امتیاز نهایی آن شرکت کننده میباشد.

برای شرکت در مسابقات فانتزی 14 بازیکن باید ترکیبی متشکل از 14 بازیکن را انتخاب کنید.11 بازیکن اصلی و 3 بازیکن ذخیره مجموع 14 بازیکن شما را شکل میدهند

14 بازیکن پنج لیگ(لیگ برتر انگلیس،لالیگا،بوندسلیگا،سری آ ایتالیا و لیگ1 فرانسه)و تیمهای پرسپولیس و استقلال را پوشش میدهد و شما میتوانید هر بازیکن از هر تیمی را در ترکیب 14 نفره خود جای دهید..
بودجه:
100 میلیون بودجه اولیه برای انتخاب 14 بازیکن در اختیار شما قرار داده میشود.
بازیکنان هر تیم:
شما حداکثر 3 بازیکن از یک تیم فوتبال را میتوانید در ترکیب خود داشته باشید.
امتیاز نهایی تیم:
انتخاب 11 بازیکن:
از 14 بازیکن انتخابی شما باید 11 نفر به عنوان 11 بازیکن ترکیب اصلیتان با توجه به بازیهای آن هفته انتخاب کنید.امتیاز نهایی تیم شما شامل امتیازات این 11 بازیکن اصلی  میباشد..3 بازیکن هم باید برای نیمکت ذخیره خود انتخاب کنید.اگر یک تا سه نفر از بازیکنان  11 نفر اصلی در آن هفته به میدان نرود بازیکن هم پست آن بازیکن از روی نیمکت به طور اوتوماتیک جایگزین نفر اصلی میشود و امتیاز آن بازیکن  منظور میگردد.
تیم خود را میتوانید بر اساس 7 ترکیب موجود در سایت چینش کنید.ترکیبهای موجود در 14 بازیکن شامل5-4-1،4-5-1، 5-3-2 ، 3-5-2 ، 3-4-3 ، 4-3-3 و 4-4-2 میباشد.
انتخاب کاپیتان:
از ترکیب 11 نفره خود باید یک بازیکن را به عنوان کاپیتان انتخاب کنید.امتیاز کاپیتان در نهایت دو برابر محاسبه میشود.اگر کاپیتان انتخابی شما در آن هفته به هر دلیلی به میدان نرود شما در ترکیب خود عملا کاپیتانی در آن راند  نداشته و امتیاز هیج بازیکنی دو برابر نمیشود.حتی بازیکنی که جایگزین کاپیتان شود.
انتخاب بازیکنان ذخیره:
3 بازیکن ذخیره  خود را  بدون هیچ محدودیتی میتوانید از پستهای مختلف انتخاب کنید.این بخش کاملا در اختیار خود شماست و اجباری در انتخاب پست ها نیست.به ظور مثال شما میتوانید در نیمکت خود هیچ دروازبانی قرار ندهید.
امتیاز بازیکنان ذخیره شما در صورتی محسابه میگردد که آن بازیکن جایگزین یکی از نفرات 11 نفره شما که در آن هفته بازی نکرده شده باشد.طبیعی است که اگر 11 نفر اصلیتان در آن هفته از 1 تا 90 دقیقه بازی کرده باشند هیچ کدام از امتیازهای بازیکنان ذخیره شما تاثیری در امتیاز نهایی تیم شما نخواهد داشت

جوایز هفتگی:

برای ثبت هر تیم مبلغ 2000 تومان باید پرداخت شود.این مبالغ مجموعا جایزه نفرات اول تا سوم را شامل میشود.در واقع 80 در صد از کل مبالغ ثبت فرمهای آن راند بین نفرات اول تا سوم تقسیم میشود.اگر این مبالغ به یک میلیون تومان نرسد مابقی را سایت متحمل میشود و در واقع هر هفته حداقل یک میلیون تومان جایزه خواهیم داشت.مسابقات 14 بازیکن به صورت هفتگی است و هر تیم ساخته شده برای راند مخصوص خود اعتبار دارد .در واقع هر هفته یک راند تعریف می شود و کاربران میتوانند هر هفته تیم  و یا تیمهای مورد نظر خود را ثبت کنند و شانس خود را برای برنده شدن جوایز میلیونی امتحان نمایند

ضمنا هزینه 20 تیم اول هر راند به کیف پول کاربرانشان برگشت میخورد...
نقل و انتقال بازیکن:
یکی از وجوه تمایز 14 بازیکن با فانتزیهای دیگر در این است که شما در هر هفته میتوانید بدون محدودیت هر 14 بازیکن تیم خود را بدون هیجگونه امتیاز منفی تغییر دهید.حتی شما در یک هفته میتوانید بی نهایت تیم فانتزی بسازید و در مسابقه شرکت کنید.اگر به دلیل مشغله و یا هر دلیل دیگری یک یا چند هفته را از دست بدهید در هفته دیگری که قصد شرکت در مسابقه داشته باشید هیج گونه ضرری متوجه شما نیست چرا که هر هفته یک مسابقه مجزا با رده بندی و جوایز مجزا خواهیم داشت.
قیمت بازیکنان:
قیمت بازیکنان در 14 بازیکن توسط کارشناسان 14 بازیکن و طبق استاندارد جهانی محسابه میشود.قبل از شروع هر راند امتیازات بازیکنان ثبت شده و تا پایان راند بدون تغییر خواهد بود..
امتیاز هر بازیکن:
نحوه محسابه امتیاز هر بازیکن را میتوانید در جدول زیر ملاحظه کنید.امتیاز نهایی تیم شما بر اساس مجموع 11 بازیکن اصلیتان محاسبه خواهد شد.

 

عملکرد امتیاز
به ازای بازی تا 59 دقیقه (از 1 دقیقه تا 59 دقیقه)  1
به ازای بازی تا60 دقیقه یا بیشتر(بدون در نظر گرفتن وقتهای تلف شده)   2
به ازای هر گل که توسط دروازه بان و یا مدافع زده شود   6
به ازای هر گل که توسط هافبک زده شود  5
به ازای هر گل که توسط مهاجم  زده شود 4
به ازای هر پاس گل  3
به ازای هر کلین شیت توسط دروازه بان و مدافعی که بیشتر از 59 دقیقه بازی کند 4
به ازای هر کلین شیت توسط دروازه بان و مدافعی که کمتر از 59 دقیقه بازی کند 2
به ازای هر کلین شیت توسط هافبکی که بیشتر از 59 دقیقه بازی کند 1
به ازای هر مهارت پنالتی توسط دروازاه بان  و( یا هر بازیکن  ) 5
به ازای هر ازدست دادن پنالتی توسط هر بازیکن 2-
به ازای هر گل خورده توسط مدافعین و دروازه بان (از 2 گل به بالا.یعنی اگر یک گل خورده باشند امتیاز منفی ندارد) 1-
به ازای هر کارت زرد  (اگر دو کارت زرد ثبت شود منفی 3 امتیاز)  1-
  به ازای هر کارت قرمز 3-
به ازای هر گل به خودی 2-

درخصوص مهار پنالتی این نکته را باید اشاره کنیم که هر ضربه پنالتی که از دست برود چه این پنالتی به بیرون برود یا به تیر بخورد و یا دروازه بان مهار کنید برای آن دروازه بان مهار پنالتی ثبت میشود و امتیاز را کسب خواهد کرد.

توجه داشته باشید که در 29 راند اول فصل 2017/2018 ثبت امتیاز کلین شیت به این صورت بود

به ازای هر کلین شیت توسط دروازه بان و مدافع  4 امتیاز و به ازای هر کلین شیت توسط هافبک 1 امتیاز 

از راند سی ام به بعد این قانون تغییر کرد و دقایق بازی هم در امتیاز کلین شیت تاثیر گذار بود  که تغییرات در جدول بالا مشخص است  :

 

..........
لیگها:
14 بازیکن این امکان را به شما میدهد تا ترکیبی 14 نفره جذاب بسته به سلیقه خود از 5 لیگ معتبر دنیا (لیگ برتر انگلیس-لالیگا-سری آ-بوندسلیگا و لیگ 1 فرانسه) و تیمهای پرسپولیس و استقلال را برای خود انتخاب کنید و هر هفته با دیگر کاربران رقابتی مهیج با جوایز میلیونی داشته باشید.
برندگان هر هفته:
هر هقته یک راند تعریق میگردد و هر کاربر از 1 تیم تا n  تیم میتواند ثبت کند.هزینه ثبت هر تیم مبلغ 2.000 تومان است.در پایان به نفرات اول تا سوم هر هفته جوایز تقسیم خواهد شد.
به طور کاملا شفاف 80 درصد از مبالغ جمع شده در آن هفته از تیمهای ثبت شده ،کل جایزه آن هفته را شکل میدهد.70 درصد از این جایزه سهم نفرو یا نفرات اول میرسد.20 درصد جایزه به نفر و یا نفرات دوم و 10 درصد هم به نفر و یا نفرات سوم خواهد رسید.کمترین مجموع جایزه هر هفته 1 میلیون تومان میباشد.طبیعتا اگر مجموع مبالغ ثبت شده تیمها بیشتر از این مبلغ باشد جایزه کل همان مجموع مبالغ جمع آوری شده خواهد بود.
شرایط و ضوابط:
.
هر هفته یک راند در 14 بازیکن تعریف میگردد.در آن هفته هر تعداد مسابقه از 5 لیگ معتبر(لیگ برتر انگلیس-لالیگا-سری آ-بوندسلیگا و لیگ 1 فرانسه) و تیمهای پرسپولیس و استقلال برگزار شود در لیست مسابقات قرار خواهند گرفت.
هر کاربر در 14 بازیکن در هفته میتواند از 1 تیم تا n  تیم ثبت نماید و در مسابقات شرکت کند.
هزینه ثبت هر تیم در 14 بازیکن مبلغ 2.000 تومان است.
به محض تعریف راند هر هفته تا شروع اولین  بازی از آن راند شما میتوانید تیم و یا تیمهای خود را ثبت نمایید.بعد از شروع اولین بازی از منوی تیم های ثبت شده میتوانید به طور شفاف تیمهای دیگر کاربران را ملاحظه نمایید.
بعد از پایان راند و ثبت نتیجه بازیها شما میتوانید امتیاز نهایی تیم خود و همچنین  رده بندی تیمها و اعلام برندگان هفته را ملاحظه نمایید.برندگان باید شماره کارت و مشخصات حساب بانکی خود را در پروفایلشان ثبت کنند تا جایزه به حسابشان واریز گردد.
هر کاربر در حفظ حساب کاربری خود باید کوشا باشد.
در هنگام  شارژ کیف پول خود دقت نمایید چرا که مبلغ شارژ شده به حسابتان برگشت داده نمیشود.
 

اینستاگرام فوتبال فانتزی 14بازیکن