21 خرداد 98 ، 18:24
نگاهی مفصل به عملکرد اینتر میلان در بازار نقل و انتقالات

نگاهی مفصل به عملکرد اینتر میلان در بازار نقل و انتقالات

پس از قطعی شدن حضور آنتونیو کونته سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا و چلسی روی نیمکت آبی مشکی ها، اینک سران این باشگاه به دنبال تقویت و جذب بازیکنان با کیفیت و خلاقی هستند.

به گزارش ۱۴بازیکن، حضور این تیم در فصل آتی لیگ قهرمانان اروپا، سران این باشگاه را مجاب به خدمت گرفتن بازیکنان مد نظر آنتونیو کونته برای تقویت تیم خود کرده اند. 


 


در ابتدا آبی مشکی ها قصد دارند خط حمله‌ی خود را کاملا دستخوش تغییر کنند. همچنین در خط هافبک و به خصوص در دفاع، کونته به دنبال تزریق بازیکنانی با توانایی‌های بالا است. در این خبر قرار است بازیکنانی را که احتمال پیوستن آنها به اینتربیشتر هست را مورد بررسی قرار دهیم. 
 
۱-روملو لوکاکو  

 


مهم ترین بازیکنی که مد نظر این تیم است رومرو لوکاکو مهاجم شیاطین سرخ است که با توجه به عدم تمایل انتونیو کونته برای نگه داشتن ماریو ایکاردی در نوک خط حمله‌ی خود، احتمال حضور این مهاجم بلژیکی در تیم قوت گرفته است . البته اینتر در کنار خود ناپولی را میبیند؛ تیم کارلتو آنجلوتی نیز حاضر است مبلغ قابل توجهی را برای جذب این مهاجم قدرتی پرداخت کند. البته به گفته بعضی از رسانه‌های ایتالیایی کونته نیم نگاهی به جذب گرت بیل نیز دارد که باید دید این انتقال صورت میپذیرد یا خیر. 
 
۲-نیکولو بارلا 

 


اینتر در خط هافبک نیز به دنبال نیکولو بارلا هافبک خلاق تیم کالیاری است که در فصل گذشته نمایش خوبی داشت و باشگاه کالیاری مبلغ ۵۰ میلیون یورو را برای بارلا در نظر گرفته است که گفته میشود اینتر مقداری از این مبلغ را با انتقال بازیکنی به کالیاری جبران خواهد کرد. این بازیکن که دربازی ایتالیا مقابل یونان موفق به گلزنی نیز شد، به احتمال فراون فصل بعد پیراهن اینتر را بر تن خواهد کرد؛ کونته در خط هافبک تیم خود ظاهرا تمایلی به نائینگولان ندارد و ممکن او را در لیست فروش باشگاه قرار دهد؛ حتی گفته شده است برای جانشینی او، سران باشگاه اینتر به دنبال جذب متئو کواچیچ هستند. 
 
 
 
۳-والنتینو لازارو 

 


همچنین آبی مشکی ها در دفاع راست نیز به دنبال جذب دانیلو مدافع منچستر سیتی بودند که این انتقال با توجه به تمایل گواردیولا برای معاوضه‌ی دانیلو با کانسلو مدافع یوونتوس کمی تا قسمتی منتفی شده است با این حال اینتر میلان به سراغ دفاع راست هرتابرلین یعنی والنتینو لازارو رفته است تا بتواند دفاع راست خود را تقویت کند؛ لازارو در ۳۱ بازی خود برای هرتا موفق به ثبت ۳ گل و ۷ پاس گل شده است. 
 
 
۴-دیگو گودین 

 


در دفاع مرکزی کونته خواستار جذب دیگو گودین مدافع مرکزی اتلتیکو مادرید و تیم ملی اروگوئه است تا بتواند دفاع تیم خود را کم نقص کند. 
 
در پایان اگر چنین نقلو انتقالاتی صورت بپذیرد قطعا شاهد اینتری جذاب خواهیم بود که هم در سری آ تهدیدی برای پایان دادن به فرمانروایی چند ساله‌ی یوونتوس میباشد و هم در لیگ قهرمانان اروپا خطری برای سایر رقبای خود خواهد بود. 
سایت ۱۴ بازیکن بر آن است تا یحتمل ترین انتقالات را مورد بررسی قرار دهد و ازین رو شایعات زیادی مبنی بر حضور اوزیل، راکیتیچ، دیبالا و یا ژکو در صفحات مجازی به گوش میرسد که باید ببینم تا چه حد صحت دارند تا بتوانیم باز هم شاهد چنین عکسی که جام بر روی دستان زانتی است باشیم. 

 


 
 
نویسنده:فرزاد داودی