لوگوی چهارده بازیکن

فوتبال فانتزی 14 بازیکن

شنبه, 31 فروردین 1398 Saturday, 20 Apr 2019

به بهانه مصدومیت فوق ستاره آرژانتینی؛ آخرین ال‌کلاسیکوی بدون رونالدو و مسی چه شکلی بود؟
زمان: 1397/07/29 14:12

به بهانه مصدومیت فوق ستاره آرژانتینی؛ آخرین ال‌کلاسیکوی بدون رونالدو و مسی چه شکلی بود؟

بارسلونا یکشنبه آتی در ورزشگاه نیوکمپ در حالی میزبان رئال مادرید خواهد بود که در این مسابقه نه رونالدویی وجود خواهد داشت و نه مسی می‌تواند برای بارسا به میدان رود؟ اما آخرین ال‌کلاسیکوی بدون این دو به چه زمانی بازمی‌گردد و چه نتیجه ای را در پی داشت؟وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید در آخرین روزهای سال ۲۰۰۷، برد شیرینی را در ورزشگاه نیوکمپ جشن گرفت.

به گزارش وبسایت نود، شکستگی دست لیونل مسی در نیمه نخست بازی مقابل سویا کار دست او و بارسلونا داد. مسی که در دقیقه ۲ گل اول بارسا را برای کوتینیو ساخته بود و ۱۰ دقیقه بعد خود گل دوم را وارد دروازه واچلیک کرده بود، در دقیقه ۱۶ به شکل خطرناکی بر روی آرنج دست خود فرود آمد تا همگان را نگران کند. مسی موقتا از زمین بازی بیرون رفت اما دیگر به مسابقه بازنگشت تا با تعویض او در دقیقه ۲۶، طرفداران آبی اناری ها را نسبت به سرنوشت او در هفته های حساس فصل بارسا نگران کند.

این نگرانی کاملا به جا بود، با تایید بارسلونا مسی به دلیل شکستگی دست ۳ هفته از میادین دور خواهد بود تا علاوه بر بازی حساس با اینتر در لیگ قهرمانان اروپا، بازی سرنوشت ساز هفته بعد با رئال مادرید را از دست بدهد.

بارسلونا یکشنبه آتی در ورزشگاه نیوکمپ در حالی میزبان رئال مادرید خواهد بود که در این مسابقه نه رونالدویی وجود خواهد داشت و نه مسی می‌تواند برای بارسا به میدان رود؟ اما آخرین ال‌کلاسیکوی بدون این دو به چه زمانی بازمی‌گردد و چه نتیجه ای را در پی داشت؟

بارسلونا در هفته هفدهم فصل ۰۸-۲۰۰۷ لالیگا در روز ۲۳ دسامبر ۲۰۰۷ و  در حضور ۹۸۲۴۷ نفر تماشاگر نیوکمپ میزبان رئال مادرید بود. مانوئل مخوتو گونزالز قضاوت این بازی را برعهده داشت. لیونل مسی ۸ روز قبل از این دیدار و در جریان برتری ۳-۰ بارسا برابر والنسیا دچار مصدومیتی از ناحیه همسترینگ شد تا ال‌کلاسیکو را از دست بدهد. در آن روزها کریس رونالدو هنوز در منچستریونایتد حضور داشت و حدود ۱۸ ماه بعد راهی رئال مادرید شد.

فرانک رایکارد سرمربی بارسلونا ویتکور والدز، کارلس پویول، رافا مارکز، گابریل میلیتو، اریک آبیدال، دکو، یحیی توره، ژاوی، رونالدینیو، آندرس اینیستا و ساموئل اتوئو را در ترکیب اصلی تیمش برای این مسابقه قرار داده بود. در سوی دیگر میدان نیز برند شوستر با ایکر کاسیاس، سرخیو راموس، په په، فابیو کاناوارو، گابریل هاینتزه، وسلی اشنایدر، ممدو دیارا، خولیو باپتیستا، رائول، روبینیو و رود فن نیستلروی را برای مصاف با بارسا روانه میدان کرد.

رئال مادرید در این مسابقه با تک گل خولیو باپتیستا هافبک برزیلی خود به پیروزی رسید تا به صدرنشینی در جدول لالیگا ادامه دهد. نکته جالب درباره این پیروزی آن است که این آخرین برد رئال مادرید در نبوکمپ تا حدود ۴ سال بعد بود و رئال بعد از این تاریخ، تا آپریل ۲۰۱۲ نتوانست بارسلونا را در ورزشگاه خانگی خود مغلوب سازد.

مخوتو گونزالس در این مسابقه به باپتیستا و راموس از رئال مادرید و میلیتو و پویول از بارسلونا کارت زرد نشان داد. جیووانی دوس‌سانتوس (۵۷)، جیان‌لوکا زامبروتا (۷۷) و بویان کرکیچ (۸۰) سه بازیکنی بودند که با تشخیص رایکارد در نیمه دوم به ترتیب به جای دکو، پویول و ژاوی به میدان آمدند اما نتوانستند تغییری در نتیجه این رقابت ایجاد کنند. البته رایکارد روی نیمکت مهاجمانی نظیر ایدور گودیانسن و تیری آنری را هم داشت که ترجیح داد آن ها را روانه میدان نکند.

در آن سمت نیز برند شوستر در نیمه دوم فرناندو گاگو (۷۸)، آرین روبن (۸۲) و میگل تورس (۸۸) را به ترتیب به جای اشنایدر، روبینیو و راموس به زمین فرستاد.

رئال مادرید در این فصل از هفته دوم به صدر جدول رسید و دیگر از آن نقطه نزول نکرد تا در نهایت با کسب ۸۵ امتیاز برای دومین فصل متوالی به قهرمانی لالیگا بفرستد. بارسلونا نیز در آخرین فصل حضور رایکارد با ۶۷ امتیاز به رده سوم رسید تا حتی از کسب سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان فصل بعد نیز باز بماند

اخبار مرتبط


والورده: بارسلونا وابسته به لیونل مسی است

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا تائید کرد که تیمش وابسته به لیونل مسی ستاره آرژانتینی است.

زمان: 14 فروردین 98 22:50

برد رئال زیدان ، برد آلاوز و اتلتیکو بیلبائو و باخت لگانس

نتایج لیگ اسپانیا

بررسی بازیهای شنبه شب لیگ اسپانیا:

زمان: 25 اسفند 97 23:00

انتقال ستاره های منچستر سیتی به رئال

خرید تابستانه رئال مادرید

مادرید قصد دارد تا در تابستان بزرگ ستاره های منچستر سیتی را جذب کند

زمان: 25 اسفند 97 15:13

اولين خريد تابستاني رئال مادريد قطعي شد.

خريد جديد رئال

ادر میلیتائو مدافع راست و جوان پورتو اولین خرید رئال مادرید در ماه های پیش رو خواهد بود.

زمان: 23 اسفند 97 14:51

صعود ليورپول و بارسا در شب درخشش مانه و مسي.

سومین تیم آلمانی هم بدست تیم های انگلیسی حذف شد
صعود لیورپول به جمع 8 تیم برتر اروپا
گل ها :صلاح-مانه٢براي ليورپول/ماتيپ (گل بخودي) براي بايرن

صعود پر گل بارسلونا در شب درخشش مسي
دومين نماينده فرانسه هم با چمپيونز ليگ ودا كرد
گل ها:مسيp -كوتينيو-مسي -پيكه-دمبله براي بارسا/ توسارت براي ليون

زمان: 23 اسفند 97 14:17
اینستاگرام فوتبال فانتزی 14بازیکن