لوگوی چهارده بازیکن

فوتبال فانتزی 14 بازیکن

شنبه, 31 فروردین 1398 Saturday, 20 Apr 2019

هر دو تیم با نهایت انگیزه به بازی می‌آیند.
زمان: 1398/01/09 18:30

هر دو تیم با نهایت انگیزه به بازی می‌آیند.

کنفرانس خبری برانکو پیش از دربی تهران

کنفرانس خبری دربی انجام شد و در ادامه میتوانید صحبتهای برانکو را مطالعه کنید.


برانکو در نشست خبری پیش از دربی:

متأسفانه برای خیلی از خانواده‌های ایرانی سال نو به خوبی آغاز نشد. به خانواده‌ها و مردم ایران به خاطر قربانیان سیل اخیر تسلیت می‌گویم. متأسفانه به خاطر این اتفاق غم‌ناک نمی‌توان آن طور که باید به خاطر داربی شاد بود.

از لحاظ فوتبالی زیباترین وضعیت شروع سال است. آن هم با داربی که بزرگترین بازی فوتبال ایران و آسیا است. خودتان جایگاه ما و استقلال را در جدول می‌بینید. به جرأت می‌توانم بگویم که سال‌ها بود که چنین وضعیتی در جدول را شاهد نبودیم. حضور شما خبرنگاران عزیز نشان‌دهنده اهمیت این بازی است. حضوری که در بازی‌های لیگ قهرمانان هم به چشم نمی‌آید.

می خواهم به بازیکنانم برای نتایج درخشان سال گذشته تبریک بگویم. سال جدید را با صدر جدول شروع کردیم. همینطور این که کاندیدای برتری مطلق در هر سه جام هستیم یعنی هم در لیگ برتر، هم جام حذفی و هم لیگ قهرمانان آسیا. هدفمان این است که در هر سه جام با بهترین نتایج جام را به پایان برسانیم.

به جز انصاری، ماهینی و مصلح بقیه بازیکنان سرحال و کاندیدای ترکیب اصلی هستند. بشار هم از تیم‌ملی به تمرینات برگشت. به جز بازیکنانی که عرض کردم همه آماده هستند.

من همیشه تکرار می‌کنم که فلسفه پرسپولیس چیست. مبارزه، نبرد برای بیشترین برد، نبرد برای بیشترین قهرمانی و در کنار آن تلاش زیاد برای بازی هرچه زیباتر. تکرار می‌کنم که هیچ داربی‌ای نه در ایران بلکه در همه جای دنیا کیفیت بدی ندارد. به هرحال این بازی فشارهای خودش را دارد.

ما دلایل زیادی داریم که از داوری گله داشته باشیم. من قبلاً گفتم که برایم مهم نیست که چه کسی داور است. مطمئن هستیم که داور محترمانه قضاوت می‌کند. حداقل این انتظار را دارم. با این حساب که داور هم می‌تواند اشتباه کند.

مهم‌ترین مسئله بازیکنان هستند که باید جوانمردی را نشان دهند و ما این جا هستیم که به آن‌ها کمک کنیم.در برخی مسائل می‌توانیم تأثیر گذار باشیم و در برخی نه. بازیکنان هستند که تصمیم‌گیرنده هستند اما قطعاً بازیکنان هیچ کدام از دو تیم برای مساوی نمی‌روند. بازی مهم است. بازیکنان من همیشه تحت فشار و استرس هستند و فرقی نمی‌کند بازی با سپیدرود، استقلال یا سپاهان باشد. این نشان دهنده کیفیت ماست چون همیشه تلاش می‌کنند ۱۰۰ درصد توانشان را نشان دهند. بازیکنانم نشان دادند که از نظر روحی و فیزیکی بهترین هستند. البته احساسات تأثیرگذار است اما در کنار این احساسات تلاش می‌کنیم که منطقی و باهوش باشیم و حواسمان به بازی باشد.

من درباره منشأ قبلاً صحبت کردم. او بازیکن استقلال است و ما از ایشان به خاطر یک سال و نیم حضور در پرسپولیس تشکر کردیم. آن بیانیه ربطی به من ندارد.منشأ برای ما بازی کرد و زحمت کشید و ما هم از او تقدیر کردیم. در آستانه داربی صحبت‌هایی کرد که لازم شد که باشگاه توضیح دهد. او بازیکن آزاد تیم بود و رفت. او بعد از این که رفت مصاحبه‌ای کرد و ادعای دروغی مطرح کرد. ما هم توافق‌ نامه او و پرسپولیس را منتشر می‌کنیم.

خودتان می‌دانید که شرایط تمرینی در ایران خوب نیست. ما در آب و گل تمرین کردیم چون راه دیگری نداشتیم. کاری از دست ما برنمی‌آمد و اجبار بود. اگر فردا هم اینطور باشد بازیکنان هستند که باید خودشان را با شرایط وفق دهند.

هدف و خواست ما این است که همه بازی‌ها را ببریم. حریف هم تمرین می‌کند و استقلال هم تیم خوبی است. سپاهان و پدیده و تراکتور هم تیم‌های خوبی هستند. واقعاً این لیگ برای همه فوتبالی‌ها جذاب است. همه ما برای یک هدف و میل به بازی می‌آییم.

اتفاقات غیرمترقبه زیادی برای ما رخ داد. ما به فولاد به لطف داور باختیم اما دوباره برگشتیم. ما به السدی که از تیم ملی قطر هم قوی است و قهرمان آسیاست برخورد کردیم. هدف ما در تمام بازی‌ها برد است.

شما از کجا می‌دانید چه کسی بازی می‌کند؟ مطمئن هستم که بازیکنانی که برای اولین بار در داربی بازی می‌کنند، مشتاقانه در انتظار داربی هستند. فکر می‌کنم همیشه هیجان بازیکنانی که اولین بار بازی می‌کنند مانند بازیکنان دیگر است. من هم که نهمین داربی‌ام است، هیجانم مانند داربی نخست است.

چند وقت پیش گفتم که اولین داربی که استقلال را یک بر صفر بردیم، پرسپولیس برای بقا و استقلال برای قهرمانی می‌جنگید. این جا دیگر بحث کیفیت نیست و جایگاه در جدول مطرح نیست. هر دو تیم با نهایت انگیزه به بازی می‌آیند.

اخبار مرتبط


برانکو: هواداران نگران نباشند/ از کار کردن در پرسپولیس لذت می‌برم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور در جلسه ای با اعضای هیات مدیره این باشگاه گفت: هواداران نگران نباشند چرا که همه ما از کار کردن در پرسپولیس لذت می بریم.

زمان: 30 فروردین 98 14:15

واکنش عجیب کاشانی به صحبت‌های برانکو/ او پرسپولیس را قهرمان نکرد!

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به صحبت‌های مشکوک روز گذشته برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داد و گفت: برانکو پرسپولیس را قهرمان نکرد و شخصیت باشگاه متکی به فرد نیست!

زمان: 24 فروردین 98 14:03

تیم من فردا با قلب خود بازی می کند.

کنفرانس خبری شفر پیش از دربی تهران

کنفرانس خبری دربی انجام شد و در ادامه میتوانید صحبتهای شفر را مطالعه کنید.

زمان: 9 فروردین 98 18:30

اشکان خورشیدی داور دربی شد

داوران دربی

با اعلام رئیس دپارتمان داوری، اشکان خورشیدی قضاوت دیدار دربی را برعهده خواهد داشت.

زمان: 7 فروردین 98 13:59

تقابل تیم‌های همسایه در هفته بیست و سوم لیگ برتر

نوروز تحت تاثیر دربی پایتخت

از روز پنج شنبه سوت آغاز هفته بیست و سوم لیگ برتر زده می‌شود که در حساس ترین دیدار این هفته دو تیم پایتخت نشین پرسپولیس و استقلال به مصاف هم خواهند رفت.

زمان: 7 فروردین 98 13:56
اینستاگرام فوتبال فانتزی 14بازیکن