لوگوی چهارده بازیکن

فوتبال فانتزی 14 بازیکن

شنبه, 31 فروردین 1398 Saturday, 20 Apr 2019

تداوم درخشش ذوب‌آهن ایران با پیروزی پرگل برابر الوصل
زمان: 1398/01/20 10:06

تداوم درخشش ذوب‌آهن ایران با پیروزی پرگل برابر الوصل

تیم فوتبال ذوب‌ آهن که در دو دیدار گذشته خود در لیگ قهرمانان آسیا صاحب چهار امتیاز شده بود، در سومین دیدار برابر الوصل امارات به پیروزی رسید تا در آستانه صعود به مرحله بعد قرار بگیرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا و از گروه اول این مسابقات از ساعت ۲۰:۱۰ دقیقه امروز دوشنبه تیم فوتبال ذوب آهن در امارات مهمان تیم الوصل بود که این بازی با برتری ۳ بر یک سبزپوشان ایران به پایان رسید.

ذوب آهن که با یک تساوی و یک پیروزی موقعیت خوبی در گروه دارد، گل اول بازی را از حریف دریافت کرد. کایو کانِدو در دقیقه ۱۵ دروازه رشید مظاهری را باز کرد اما شاگردان منصوریان خیلی زود به بازی برگشتند و توانستند یک دقیقه بعد توسط اوساگونا گل تساوی را به ثمر برسانند.

در ادامه دو تیم نمایش پایاپایی داشتند اما این ذوب آهن بود که از موقعیتش بهتر استفاده کرد و با گل دقیقه ۳۵ ارسلان مطهری از حریف پیش افتاد و توانست نیمه اول را با همین نتیجه به پایان برساند.

در نیمه دوم شاگردان علیرضا منصوریان تلاش کردند از گل زده محافظت کنند و با دفاع خوبی که در دستور کار داشتند به تیم الوصل اجازه ندادند دروازه رشید مظاهری را تهدید کند.

در حالی که تیم الوصل در دقایق پایانی تلاش می‌کرد گل خورده را جبران کند و حداقل یک امتیاز از این دیدار بگیرد، این ذوب آهن بود که در دقیقه ۸۶ توسط بوحمدان به گل سوم دست پیدا کرد تا خیالش از سه امتیاز این دیدار راحت شود.

اخبار مرتبط


استقلال ایران ۲ - ۱ الهلال عربستان؛ الهلال مغلوب آبی‌های ایران

تیم فوتبال استقلال که به واسطه نتیجه دو دیدار اخیرش در لیگ برتر مورد انتقاد زیادی قرار گرفته و از سوی هوادارانش هم تحت فشار بود، با پیروزی برابر الهلال به لیگ قهرمانان برگشت.

زمان: 20 فروردین 98 10:07

تساوی سپاهان و ذوب آهن در بازی معوقه

دربی اصفهان

تساوی سپاهان و ذوب آهن در دیدار معوقه هفته 19

زمان: 6 فروردین 98 21:46

فرشید باقری در جمع برترین‌های هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا

فرشید باقری؛ پنجمین بازیکن برتر هفته لیگ قهرمانان

نام هافبک تیم فوتبال استقلال در جمع برترین‌های هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.

زمان: 24 اسفند 97 13:16

جریمه 600 دلاری استقلال برای کارت زردهای باقری و اسماعیلی

باشگاه استقلال بابت دریافت 2 کارت زرد بازیکنانش در دیدار با العین امارات، 600 دلار جریمه شد.

زمان: 22 اسفند 97 12:33
اینستاگرام فوتبال فانتزی 14بازیکن