لوگوی چهارده بازیکن

فوتبال فانتزی 14 بازیکن

چهارشنبه, 1 خرداد 1398 Wednesday, 22 May 2019

سرپرست سپاهان: قرار نبود پرسپولیسی‌ها بالای سپاهانی‌ها بنشیند/ منظور یزدانی هوادارنماها بود
زمان: 1398/02/07 12:52

سرپرست سپاهان: قرار نبود پرسپولیسی‌ها بالای سپاهانی‌ها بنشیند/ منظور یزدانی هوادارنماها بود

سرپرست تیم فوتبال سپاهان توضیحاتی در خصوص اتفاقات بازی پرسپولیس - سپاهان ارائه کرد.


به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، رضا فتاحی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره اتفاقات بازی پرسپولیس - سپاهان که با حواشی زیادی همراه بود اظهار کرد: من دیروز هم گفتم همه اتفاقات و حواشی این بازی از جایی نشأت گرفت که آقای عباس اسماعیل بیگی، رئیس کانون هواداران پرسپولیس یک هفته قبل از مسابقه یک پست در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و باعث به هم ریخت جو بازی شد. او گفته بود هواداران سپاهان به ورزشگاه نیایند و آن‌ها بیش‌تر از هزار نفر نیستند. در جلسه قبل از مسابقه من اعلام کردم با توجه به این صحبت‌ها، ممکن است این اتفاقات در ورزشگاه به وجود بیاید. کلی بازی پرسپولیس - سپاهان در این ورزشگاه انجام شده است ولی این اتفاقات نیفتاده بود.

او درباره نشستن هواداران پرسپولیس در طبقه دوم ورزشگاه هم بیان کرد: در جلسه قبل از بازی توافق شد که یک لاین برای ما اختصاص بدهند و به ما هم گفتند که برای ما حصارکشی و نرده‌کشی کردند. قرار هم بود اگر هواداران ما بیش‌تر شدند طبقه دوم را هم به ما بدهند و در غیر این‌صورت هیچ‌کس به طبقه دوم و جایگاه بالای هواداران سپاهان نرود. در ضمن به ما گفته بودند حتی یک بلیت هم در ورزشگاه فروخته نمی‌شود.

فتاحی در مورد وضعیت هواداران سپاهان که مصدوم یا بازداشت شده بودند هم توضیح داد: معاون باشگاه، مسؤول حراست و معاون کانون هواداران ما در تهران هستند و پیگیری‌های لازم را می‌کنند تا ان‌شاءالله مشکل آن‌ها برطرف شود. من شرمنده هواداران‌مان هستم. آن‌ها از اصفهان به اینجا آمدند که یک بازی ببینند ولی ۵۰ - ۴۰ نفر از آن‌ها سرشان شکست. من از آن‌ها تشکر می‌کنم و ان‌شاءالله پایان فصل یک هدیه خوب به آن‌ها بدهیم.

او اضافه کرد: دیروز که بازی شروع شد اولین سنگ‌ها از طرف طرفداران پرسپولیس پرتاب شد. تعداد هواداران ما ۶ تا ۷ هزار نفر بود. باشگاه ما به کمیته انضباطی و کمیته اخلاق شکایت می‌کند. حدود ۴۰ هوادار ما سرشان شکست.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان در مورد صحبت‌های سیاوش یزدانی، مدافع این تیم و هم‌چنین در خصوص این که نگرانی‌هایی در مورد بازی نیمه‌نهایی جام حذفی بین سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان، وجود دارد اظهار کرد: چه نگرانی؟ شاید آن موقع در عصبانیت گفته باشد اما منظور آقای یزدانی هوادارنماها و کسانی بود که باعث به وجود آمدن این حواشی شدند. هوادار به ورزشگاه می‌آید که از فوتبال لذت ببرد.
روز گذشته دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سپاهان از هفته بیست و هفتم لیگ‌برتر با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید. قبل و در حین این بازی حواشی زیادی به وجود آمد و درگیری‌هایی بین هواداران دو تیم و هم‌چنین هواداران سپاهان با نیروی انتظامی به وجود آمد.

اخبار مرتبط


پارس جنوبی۰- ۱ پرسپولیس/ هت‌تریک قهرمانی پسران برانکو، پرسپولیس دوازدهمین قهرمانی‌اش را دشت کرد

پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر مقابل پارس جنوبی برای سومین بار پیاپی قهرمان لیگ شد

زمان: 27 اردیبهشت 98 01:20

واکنش باشگاه پرسپولیس به ادعای مجیدی/ ضعف خودتان را بپذیرید!

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به ادعای فرهاد مجیدی مبنی بر اینکه قهرمانی پرسپولیس آرزوی وزیر و معاونش است، گفت: آقایان ضعفشان را بپذیرند و خودشان را اصلاح کنند.

زمان: 22 اردیبهشت 98 12:12

چهار هفته بدون برد برای برانکو و پرسپولیس؛ طرحی نو درانداز!

اطلاق عنوان جذاب به لیگی که صدرنشین آن در چهار هفته اخیر بردی نداشته و دو گل به ثمر رسانده اجحاف در حق لیگ‌هایی است که از فرط جذابیت تماشاگرانش را سیراب می‌کند.

زمان: 22 اردیبهشت 98 12:11

برانکو: نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم/قهرمان با سوت آخر مشخص می شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: موقعیت های زیادی برابر ماشین سازی داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

زمان: 22 اردیبهشت 98 12:09

قلعه‌نویی: این بازی فینال فینال‌ها بود/این سپاهان بامعرفت‌ترین تیمی‌است که داشته‌ام

سرمربی تیم سپاهان گفت: 3 امتیاز خیلی خوبی گرفتیم، دیدار با ماشین سازی برای ما فینال فینال‌ها بود.

زمان: 14 اردیبهشت 98 01:46
اینستاگرام فوتبال فانتزی 14بازیکن