لوگوی چهارده بازیکن

فوتبال فانتزی 14 بازیکن

چهارشنبه, 1 خرداد 1398 Wednesday, 22 May 2019

قلعه‌نویی: این بازی فینال فینال‌ها بود/این سپاهان بامعرفت‌ترین تیمی‌است که داشته‌ام
زمان: 1398/02/14 01:46

قلعه‌نویی: این بازی فینال فینال‌ها بود/این سپاهان بامعرفت‌ترین تیمی‌است که داشته‌ام

سرمربی تیم سپاهان گفت: 3 امتیاز خیلی خوبی گرفتیم، دیدار با ماشین سازی برای ما فینال فینال‌ها بود.


به گزارش وب‌سایت نود، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی در خصوص این بازی گفت: ۳ امتیاز خیلی خوبی را گرفتیم. ماشین سازی در دفاع و حمله با برنامه بود و به مهاجری بابت این تیم تبریک می‌گویم. شروع بازی برای ما خوب نبود و شاید به خاطر حساست بازی بود.

وی ادامه داد: شاید به دلیل حساسیت بازی‌ها ما امروز خیلی خوب نبودیم اما به هر حال دو گل زدیم و چند موقعیت از دست دادیم. ما در این شرایط نباید موقعیت سوزی کنیم. همچنین باید از تماشاگران که امروز به ورزشگاه آمدند قدردانی کنم اما ما توقع داریم که جمعیت بیشتری به ورزشگاه بیاید چرا که شرایط تیم در جدول حساس است و فشارهای بیرونی وجود دارد. شما رفتارها را با سپاهان دیدید اما خدا را شکر که با همه این شرایط به رده دوم جدول رسیدیم و این بزرگترین دستاورد مجموعه ما بوده است و به همین دلیل باید از تک تک بچه‌های تیم ممنون باشم.

قلعه نویی عنوان کرد: من بیست سال است که مربی هستم و از نظر معرفتی این تیمی که دارم بهترین تیم است. وقتی کنار خط هستم رگ غیرت بازیکنانم از گردنشان بیرون زده است. این بازی برای ما فینال فینال‌ها بود و با برد در بازی امروز در کورس ماندیم. امیدوارم که در دو بازی بعدی هم مثل امروز بازی کنیم و با برنامه باشیم تا بتوانیم به نحو احسن کارها را پیش ببریم. 

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که اگر دو بازی آینده را ببرید و قهرمان نشوید راضی هستید یا اینکه فقط قهرمانی می‌خواهید تصری کرد: سپاهان در 3-2  سال اخیر شرایط خوبی نداشت و برخی از تیم‌ها را می‌بینید که صد میلیارد هزینه کرد‌ه‌اند و چند سال است کنار هم بازی می‌کنند و با هم هماهنگ هستند اما ما تا اینجا هم موفق شدیم و این مساله با تلاش مجموعه سپاهان بدست آمده است. 

اخبار مرتبط


سرپرست سپاهان: قرار نبود پرسپولیسی‌ها بالای سپاهانی‌ها بنشیند/ منظور یزدانی هوادارنماها بود

سرپرست تیم فوتبال سپاهان توضیحاتی در خصوص اتفاقات بازی پرسپولیس - سپاهان ارائه کرد.

زمان: 7 اردیبهشت 98 12:52

دستور معاون وزیر ورزش به فدراسیون فوتبال برای برخورد سریع با خاطیان پرسپولیس-سپاهان

معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد که از فدراسیون فوتبال خواسته شده هر چه سریع‌تر به اتفاقات سپاهان و پرسپولیس ورود کند.

زمان: 7 اردیبهشت 98 12:51

تساوی سپاهان و ذوب آهن در بازی معوقه

دربی اصفهان

تساوی سپاهان و ذوب آهن در دیدار معوقه هفته 19

زمان: 6 فروردین 98 21:46

قلعه‌‌نویی: ۴ داور خاطرات بد زندگی من هستند

امیر قلعه نوعی بعد از غیبت 34 روزه، در نشست خبری حضور یافت.

سرمربی سپاهان بعد از چهار هفته غیبت در نشست خبری (34 روز) در نشست خبری حضور یافت و به تشریح شرایط تیمش در جدال با فولاد پرداخت.

زمان: 24 اسفند 97 21:16

قلعه نوعی، فرگوسن فوتبال ایران است.

قلعه نوعی، فرگوسن فوتبال ایران است.

زمان: 23 اسفند 97 21:01
اینستاگرام فوتبال فانتزی 14بازیکن