10 تیر 98 ، 20:40
پیش بازی برزیل و آرژانتین

برزیل - آرژانتین

پیش بازی برزیل و آرژانتین

تیم های برزیل و آرژانتین بامداد فردا در مرحله نیمه نهایی کوپا آمریکا از ساعت ۵:۰۰ بامداد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش ۱۴ بازیکن، این مسابقه مهیج که قرار است ۵ بامداد فردا برگزار شود، صد و یازدهمین بازی این دو تیم با یکدیگر خواهد بود.
 

در ۱۱۰ بازی گذشته، برتری عددی با یاران سلسائو بوده است، برزیل ۴۵ بار و آرژانتین ۳۹ بار موفق به شکست دادن یکدیگر شدند و همچنین ۲۵ بازی نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.
 

این بازی قرار است در ورزشگاه استادیو مینیرائو که در شهر بلوهوریزونته برزیل واقع است برگزار شود، همان ورزشگاهی که ۳ سال پیش از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی، برزیل موفق شده بود با ۳ گل آرژانتین را شکست دهد و حتی تیم ملی ایران نیز سابقه بازی در این ورزشگاه را با آرژانتین در جام جهانی دارد.

 

برزیل در این کوپا وضعیت به مراتب بهتری از آرژانتین داشته است و تاکنون هیچ تیمی موفق به گلزنی به سلسائو نشده است و این نشان می‌دهد که آنها برخلاف آرژانتین، از خط دفاعی مستحکمی برخوردار هستند. برزیل با ۷ امتیاز و به عنوان تیم اول از گروه A به یک چهارم نهایی رسید و در این مرحله نیز موفق به شکست دادن پاراگوئه در ضربات پنالتی شد.
 

آرژانتین برخلاف برزیل صعود سختی به مرحله یک چهارم نهایی داشت و با ۴ امتیاز و به عنوان تیم دوم از گروه B به مرحله یک چهارم نهایی رسید و در این مرحله نیز موفق به شکست دادن ونزوئلا با دو گل شد. لیونل مسی کاپیتان آرژانتین همچون گذشته نتوانسته است که عملکرد خوبی با تیم ملی آرژانتین داشته باشد و انتظارات از این بازیکن در بالاترین حد خود قرار دارد و همه‌ی طرفداران او می‌خواهند که این بازیکن با قهرمانی در کوپا آمریکا بالاخره طلسم خود را شکست دهد.
 

نویسنده: پارسا خداپرست