21 خرداد 98 ، 14:48
نقل و انتقالات عجیب در تراکتور / بدون سرمربی بازیکن جذب می شود.

نقل و انتقالات عجیب در تراکتور / بدون سرمربی بازیکن جذب می شود.

باشگاه تراکتورسازی در حالی که هنوز سرمربی جدید خود را انتخاب نکرده است بازیکن جدید به خدمت می گیرد.

 

به گزارش ۱۴بازیکن و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،درحالی که بعد از قطع همکاری با لیکنز سرمربی بلژیکی گزینه های مختلف برای هدایت تراکتورسازان مطرح شده است اما تاکنون سرمربی جدید انتخاب نشده است.غلامرضا صادقیان مدیرعامل جدید تراکتورسازی دوباره راهی ترکیه شد تا در عقد قرار داد با سرمربی جدید به مالک باشگاه کمک کند.

 

علاوه بر این باشگاه تراکتورسازی قبل از انتخاب سرمربی جدید تاکنون ۴ بازیکن برای فصل بعد به خدمت گرفته است و مسئولان این باشگاه اشتباهاتی که فصل قبل در این زمینه انجام دادند دوباره تکرار می کنند و نفرات جدید را بدون نظرسرمربی آینده این تیم جذب می کنند و اگر این نفرات مورد پذیرش کادرفنی جدید نباشند در آن صورت دوباره این بازیکنان در لیست خروجی قرار می گیرند و هزینه های نقل و انتقالاتی زیادی روی دست سرخ پوشان تبریزی گذاشته می شود.

 

به هرحال تراکتورسازان در ابتدا مذاکراتی با مربیان ایرانی از جمله نکونام،دایی و قلعه نوعی داشتند اما بعد از اینکه با این مربیان به توافق نرسیدند به سراغ گزینه های خارجی رفتند.

 

 

هر زمان که تراکتورسازان به دنبال مربی هستند نام تونی الیویرا در بین گزینه ها هست و این بار هم باشگاه تراکتورسازی با توجه به درخواست هواداران با این مربی مذاکراتی داشتند اما باشگاه تراکتورسازی با درخواست تونی مبنی بر حضور پسرش در کادرفنی مخالفت کرد و حضورش در این باشگاه منتفی شد.

 

درحالی که هر روز گزینه های خارجی از جمله لئوناردو،پسیرو،الکساندر نوری و آنجلو آلسیو برای هدایت تراکتورسازان شنیده می شود اما باشگاه تراکتورسازی هنوز واکنشی به این گزینه ها نداشته و فقط مدیرعامل این باشگاه اعلام کرده که گزینه های مختلفی را بررسی می کنند و در هفته جاری سرمربی تیم را معرفی می کنیم.

 

 

نویسنده:یاسرکهن روز