21 خرداد 98 ، 23:52
آیا فرانک لمپارد جانشین ساری در چلسی خواهد شد؟

آیا فرانک لمپارد جانشین ساری در چلسی خواهد شد؟

مدیران چلسی به دنبال جانشینی فرانک لمپارد به عنوان سرمربی تیم چلسی به جای مائوریتسیو ساری هستند.

مدیران باشگاه چلسی مذاکراتی با لمپارد بازیکن اسبق این تیم و سرمربی فعلی تیم دربی کانتی آغاز کرده اند و انتظار میرود فرانک لمپارد مربی بعدی چلسی خواهد شد .
 

 


 

به گزارش 14 بازیکن ، با توجه به خبرهای گذشته که منتشر کرده‌ایم ، مائوریتسیو ساری به زودی سرمربی‌گری یوونتوس را بر عهده خواهد گرفت و نیمکت چلسی خالی خواهدشد. به همین دلیل مدیران چلسی به دنبال یافتن سرمربی ایدهآلی برای تیم خود هستند . در این بین اسم های زیادی بر روی زبان ها آمد که محتمل ترین انتخاب ممکن فرانک لمپارد میباشد. البته برخی از مدیران چلسی درمورد انتخاب لمپارد شک و تردید دارند؛ زیرا لمپارد به تازگی وارد عرصه مربی‌گری شده است و فقط یک سال هدایت تیم دربی کانتی را برعهده داشت ، اما آبراموویچ مالک باشگاه چلسی به خاطر گذشته آبی رنگ لمپارد، او را گزینه خوبی برای هدایت این تیم میداند.

یوونتوس برای به خدمت گرفتن ساری باید به تیم چلسی مبلغی حدود 5.6 میلیون یورو بپردازد. چلسی با هدایت ساری در لیگ جزیره رتبه سوم را کسب کرد و چند هفته پیش قهرمان لیگ اروپا شد. مدیران چلسی در صورتی اجازه خروج ساری را میدهند که بتوانند جایگزینی برای وی انتخاب و جذب کنند .

نویسنده : امیرحسین غدیری