22 خرداد 98 ، 08:18
سبدخرید سپاهان مملو از ستاره های لیگ برتر فوتبال ایران

ستاره ها در لیست خرید سپاهان

سبدخرید سپاهان مملو از ستاره های لیگ برتر فوتبال ایران

باشگاه سپاهان اصفهان در فصل نقل و انتقالات تابستانی تا این لحظه عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته است.

 

 

به گزارش ۱۴بازیکن و به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان،هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با قهرمانی تیم پرسپولیس به پایان رسید و تیم های استقلال خوزستان و سپیدرود رشت به لیگ آزادگان سقوط کردند.گل گهرسیرجان و شاهین شهرداری بوشهردهم با قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ دسته اول به سطح اول فوتبال کشور صعود کردند.

 

 

تیم سپاهان فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و به همین دلیل مسئولان این تیم اصفهانی قصد دارند تیمی قدرتمند ببندند تا در آسیا به موفقیت دست یابند.

 

زردپوشان اصفهانی بعد از تمدید قرارداد با امیر قلعه نویی شروع طوفانی در بازار نقل و انتقالات داشتند و تاکنون مدتضی منصوری،محمدرضا حسینی،محمدمحبی و محمد زینالی را جذب کردند.

 

شنیده ها حاکی از آن است که در لیست قلعه نویی برای فصل بعد بازیکنان شاخصی قرار دارند که مسئولاندسپاهان قصد دارند بازیکنان مدنظر قلعه نویی را جذب کنند تا به اهداف خود برای فصل آینده دست یابند.

جورجی گولسیانی یکی دیگر از بازیکنانی استدکه سپاهان قصد جذب او را دارد.

 

البته سپاهانی ها از بازیکنان خود نیز غافل نشدند و قرارداد مهدی کیانی و عزتالله مورقاز را تمدید کردند. در روزهای آینده به تدریج قرارداد بازیکنانی که مدنظر قلعه نوعی برای فصل بعد است تمدید شود.

 

درمقابل بازیکنانی هم در لیست خروجی امیرقلعه نوعی حضور داشتند.مهرداد محمدی با پایان قراردادش با سپاهان قصد دارد ادامه فوتبال حرفه ای خود را در خارج از ایران دنبال کند.

 

همچنین شایعاتی مبنی بر خروج نام سیاوش یزدانی و خالد شفیعی از لیست سپاهان اصفهان برای فصل آینده به گوش می رسد که با توجه به تمدید نشدن قرارداد این ۲بازیکن به نوعی این شایعه تایید می شود.

 

 

شاید به توان گف سخت ماموریت مدیرعامل باشگاه سپاهان تمدید قرارداد با کیروش استنلی آقای گل لیگ هجدهم باشد.کیروش که در ذوب آهن هم شاگر قلعه نوعی بود،فصل گذشته عملکرد درخشانی داشت و سرمربی سپاهان به شدت خواستار تمدید قرارداد با این بازیکن است.

 

 

 

نویسنده:یاسرکهن روز