22 خرداد 98 ، 05:24
آینده ناینگولان در اینتر

آینده ناینگولان در اینتر

با آمدن آنتونیو کونته به اینتر، آینده راجا ناینگولان در این تیم نامشخص شده است.

به گزارش 14بازیکن به نقل از کلکیومرکاتو، با این وجود ایده های ناینگولان و کونته با همدیگر یکی است و هر دو نفر یک هدف را دنبال می کنند ولی کونته از بی نظمی های او ناراحت است.

زمانی که کونته در چلسی مربیگری می کرد هر کاری برای به خدمت گرفتن این بازیکن بلژیکی کرد ولی راجا حاضر به ترک رم نشد چون در آنجا خوشحال بود.

اما برخلاف گذشته ناینگولان می خواهد که چالش جدیدی را با نراتزوری ها شروع کند و می خواهد قبل از شروع فصل سبک زندگی خود را تغییر دهد تا برای کار کردن با کونته آماده شود.

اما باز هم همه چیز به آنتونیو کونته برمی گردد که آیا می خواهد او را در تیم خود داشته باشد یا خیر، اگر ناینگولان به آن چیزی که کونته مد نظرش است تبدیل شود و روش های تمرینی او را طی کند، ناینگولان قطعا می تواند سلاح قوی اینتر برای پایین کشیدن اینتر و قهرمانی نراتزوری ها بعد از ۱۱ سال در سری آ باشد.

ناینگولان در فصل گذشته موفق به ثمر رساندن ۶ گل و ۳ پاس گل شده است و خیلی از این گل های او بسیار حیاتی و مهم برای اینتر بوده اند که مهمترین آنها گل او در مقابل امپولی بود که توانستند با آن گل سهمیه چمپیونز لیگ سال آینده را کسب کنند.

 

نویسنده: پارسا خداپرست