22 خرداد 98 ، 11:03
آخرین وضعیت برانکو ایوانکوویچ از زبان مدیرعامل پرسپولیس

برانکو در پرسپولیس می ماند

آخرین وضعیت برانکو ایوانکوویچ از زبان مدیرعامل پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه برانکوایوانکوویچ به کارش در این تیم ادامه می دهد گف: برانکو شماره حسابش را اعلام کرده و جای هیچ نگرانی برای فصل بعد وجود ندارد.

 

 

به گزارش ۱۴ بازیکن و به نقل از خبرگزاری مهر،ایرج عرب درباره ی آخرین وضعیت بازگشت برانکو ایوانکوویچ به تهران گفت: روز قبل نامه ای را به آقای برانکو ایوانکوویچ و وکیل ایشان فرستادیم تا شماره حسابی را به ما بدهند و طلب آنها را واریز کنیم. وکیل ایشان هم شماره حساب ایشان را داد.

 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد:بعد از آن خبری اعلام شد که برانکو سال بعد به پرسپولیس نمی آید. این مصاحبه را آقای برانکو چک کردیم که ایشان گفت مصاحبه به این شکل نبوده و قبل از نامه شما بوده است. برانکو در مصاحبه اش درباره وضعیتش با پرسپولیس گفته بود بستگی به آینده دارد. بعد از نامه ما،ایشان دوباره مصاحبه دیگری را با سایت معتبری انجام داد که با قدرت در پرسپولیس هستم.

 

وی افزود: الان شماره حساب اعلام کرده اند.آخرین خبر همین است.وکیل برانکو هم شماره حساب را اعلام کرد و جای نگرانی وجود ندارد.برانکو فصل دیگر قرارداد دارد.

 

عرب درباره نامه اولیه برانکو برای بازگشت به پرسپولیس تاکید کرد:ایشان قبلاً نامه زد که تا ۲۸ خرداد طلبش واریز شود ما هم پاسخ دادیم که مشکلی وجود ندارد و خوشبختانه زودترداز این موعد هم پول را می دهیم.

 

Please wait while image is uploading...

 

مدیرعامل پرسپولیس در پایان گفت:طی چند روز تلاش کردیم تا پول او را واریز کنیم.حواشی زیادی به وجود آمد که خودمان هم نمی دانم چرا این همه حاشیه و از کجا به وجود آمد .برانکو که صحبت کردیم گفت با قدرت می ماند.