22 خرداد 98 ، 13:46
قوچان نژاد:ویلموتس گفت درهای تیم ملی برویم باز است

قوچان نژاد:ویلموتس گفت درهای تیم ملی برویم باز است

رضا قوچان نژاد هفته گذشته در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرد و احوالپرسی گرمی با ویلموتس داشت.

به گزارش ۱۴ بازیکن و به نقل از خبرگزاری تابناک، مهاجم سابق تیم ملی که از بازی های ملی خداحافظی کرده اما گل های حساسش از صفحه تاریخ فوتبال ایران پاک نمی شود، این روزها بار دیگر علاقه اش برای بازی در تیم ملی را در مصاحبه ای نشان داده است! آیا گوچی به تیم ملی بر می گردد؟

قوچان نژاد در یک گفت و گوی تلویزیونی گفت: کی‌روش من را به تیم ملی دعوت کرد و به همین دلیل از او تشکر می‌کنم. مسائلی که گفتم مهمترین دلیل خداحافظی ام از تیم ملی بود. مطمئن هستم الان می‌توانم به تیم ملی کمک کنم، ولی یکسری اتفاقات رخ داد که نمی‌توانستم ادامه بدهم. فکرهایم را کرده بودم و درست بعد از سوت بازی با پرتغال تصمیم گرفتم کنار بروم.

ویلموتس به من گفت: می‌توانی به تیم ملی برگردی

از ویلموتس و ساکت متشکرم که با من تماس گرفتند و من به تمرین تیم ملی رفتم. من ویلموتس را از زمانی که در بلژیک بودم، می‌شناختم. او به من گفت: برای تو تیم ملی خانه دوم است و نمی‌خواهم تو را تحت فشار بگذارم. ویلموتس گفت: هر زمان حاضر باشی در‌های تیم ملی به رویت باز است.

۱۰۰ نفر از ایران به من پیشنهاد دادند!

راضی ام که با قهرمانی استرالیا این فصل را تمام کردم. الان قرارداد با تیم قبرسی دارم و به آن پایبند هستم. البته باشگاه‌های ایرانی زیاد به من پیشنهاد دادند و شاید ۱۰۰ نفر با من تماس گرفته باشند، ولی مدیر برنامه‌های من همه چیز را بررسی می‌کنند. من طرفدار تیم ملی هستم! البته ابومسلم را هم خیلی دوست دارم، ولی آن‌ها به رده‌های پایین‌تر سقوط کرده اند.

نویسنده:سپهر ملک زاده