22 خرداد 98 ، 14:38
گریزمان : شاید در لالیگا نمانم

گریزمان : شاید در لالیگا نمانم

پاریسنت ژرمن به جذب گریزمان امیدوار شد. گریزمان در مصاحبه اخیر خود گفت: " شاید در لالیگا نمانم"

به گزارش 14 بازیکن به نقل از سایت گل ، گریزمان که پس از 5سال حضور در اتلتیکو مادرید اعلام کرده خواهان جدایی از این تیم میباشد و بسیاری این احتمال را میدادند که مقصد بعدی وی بارسلونا باشد. اما تیم پولدار پاریسنت ژرمن نیز یکی از محتمل ترین گزینه های انتخابی وی میباشد، مخصوصا الان که شایعات جدایی امباپه از این تیم افزایش یافته است. گریزمان پس از برد 4-0 فرانسه مقابل آندورا در مصاحبه خود اعلام کرد: "فعلا باید صبر کرد، خودم بیشتر از هرکسی می‌خواهم تکلیف آینده‌ام مشخص شود ولی فعلا باید صبر کرد. نمیدانم در لالیگا خواهم ماند یا خیر، شاید تا دو هفته آینده بعضی چیزها مشخص شوند. مدیر برنامه های من به دنبال کار های من است و من در این باره چیز زیادی نمیدانم . من میخواهم فوتبال بازی کنم و لذت ببرم. "
 

 


ستاره فرانسوی پس از اعلام تصمیم جدایی خود، چندین بار به تیم بارسلونا لینک شد اما شرایط به طوری پیش میرود که احتمال پیوستن او به تیم های دیگر نیز بسیار زیاد است. چندی پیش مدیر عامل تیم اتلتیکو مادرید اعلام کرده بود از مقصد گریزمان اطلاع ندارد. 
ساموئل اومتیتی مدافع فرانسوی تیم بارسلونا نیز مدعی شده بود هنوز هیچ صحبتی درمورد حضور گریزمان در این تیم صورت نگرفته است.
حال باید صبر کنیم تا مدیر برنامه‌های گریزمان پیشنهادات وارده را بررسی کند و پس از آن خود گریزمان درمورد آینده خود تصمیم بگیرد. 


نویسنده : امیر حسین غدیری