22 خرداد 98 ، 15:20
ستاد عالی، سرمربی تیم های ملی را انتخاب میکند

ستاد عالی، سرمربی تیم های ملی را انتخاب میکند

رئیس کمیته ی ملی المپیک گفت : ستادی به نام ستاد عالی شکیل شده که سرمربی تیم های ملی را انتخاب میکند!

 

 

به گزارش 14بازیکن و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال امید گفت: در مورد انتخاب سرمربی‌ها و اعزام تیم‌ها به مسابقات یک ستاد تشکیل داده ایم به نام ستاد عالی که متشکل از مسئولان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و فدراسیون‌های ورزشی است. تمام فدراسیون‌ها برای انتخاب سرمربی خود باید از مسیر ستاد عالی عبور کنند.

 

او در مورد این موضوع که کمیته ملی المپیک دخالتی در انتخاب سرمربی در فدراسیون‌های مختلف ندارد گفت: ما درباره شخص و کادرفنی یک تیم در فدراسیون‌های مختلف ورزشی هیچ دخالتی نمی‌کنیم. فدراسیون پیشنهاد می‌دهد، پیشنهادش در ستاد عالی مورد بحث قرار می‌گیرد و در نهایت جمع بندی می‌شود و این مصوبه برای تمام فدراسیون‌ها لازم الاجرا است.

 

رئیس کمیته ملی المپیک در مورد فرهاد مجیدی که یکی از گزینه‌های اصلی فدراسیون فوتبال برای تیم ملی امید است گفت: هیچ مشکلی با شخص مجیدی نداریم، ما به روند انتخاب معترض بودیم که باید اصلاح شود. خوشبختانه تاج این باور را دارد که باید مسیر قانونی و اداری طی شود.

 

او در مورد زمان معرفی سرمربی تیم ملی امید گفت: هفته‌ی آتی ستاد عالی را برای انتخاب سرمربی تیم ملی امید با ریاست وزیر ورزش و جوانان تشکیل خواهیم داد. تاج نیز در این جلسه حضور پیدا می‌کند و پیشنهاداتش را بیان خواهد کرد. هر چه که ستاد عالی تصویب کند لازم الاجرا خواهد بود. باید مراقب باشیم شخصیت مجیدی خراب نشود. 

 

نویسنده : آرش مسعودی