22 خرداد 98 ، 15:53
واکنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی/امیدمان به خدا است!

مشکلات بزرگتری هم داشته ایم

واکنش استقلال به ابهام در وضعیت استراماچونی/امیدمان به خدا است!

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه از انصراف آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی برای هدایت این تیم بی خبر است، گف:آرزوی هرکسی است که با این شرایط و این تیم کار کند!

 

 

 

 

به گزارش۱۴ بازیکن و به نقل از خبرگزاری مهر،امروز خبری مبنی بر انصراف آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی از قبول هدایت تیم فوتبال استقلال منتشر شد؛خبری که به سرعت در رسانه ها و فضای مجازی درحال بازنشر است.

کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در این خصوص گفت:ما از این موضوع بی خبریم. قرار بود استراماچونی قرارداد ایمیل کند.شاید این بحث از سوی مدیران سابق استقلال مطرح شده است.

منزوی درباره اینکه گفته می شود رای استراماچونی برای هدایت استقلال  زده اند،تصریح کرد: این را تایید نمی کنم همکاری استراماچونی برای بررسی شرایط استقلال به ایران آمده بودند و تازه امروز راهی کشورشان شدند.چطور هنوز نرسیده اند،این اتفاق رخ داده است.ضمن این که جلسات ما مثبت و خوب بود.

 

 

 

عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد : آرزوی هرکسی است که با این شرایط،تیم و کشور کار کند.

منزوی در پاسخ به این سوال که آیا به حضور استراماچونی امیدوار است؟ گفت:امیدمان به خدا است.تیم ما با ریشه تر از این حرفها است.

توافق کلی انجام شده و از امکانات هم بازید به عمل آمده است.قرار است از استراماچونی جواب بگیریم.ما مشکلات بزرگتری از انتخاب مربی داشتیم.درچند سال گذشته بار سنگینی از نظر مالی روی دوش باشگاه بود که در حال حل و فصل است.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان درباره دستیاران ایرانی استراماچونی تاکید کرد:اسامی زیادی مطرح است.بعداز ظهر امروز و پس از گرفتن نظر استراماچونی اسامی اعلام می شود.نام چند قدیمی و خوشنام استقلال در این ارتباط مطرح است.

 

نویسنده:یاسر کهن روز