23 خرداد 98 ، 05:12
اونای امری و فقط ۴۵ میلیون پوند بودجه

اونای امری و فقط ۴۵ میلیون پوند بودجه

طبق سنت همیشگی توپچی ها، اینبار نیز بودجه کمی را در اختیار سرمربی‌شان برای خرید بازیکن های مد نظرش قرار داده اند.

پس از آنکه مدیران ارسنال اعلام کردند که تنها ۴۵ میلیون پوند بودجه در اختیار اونای امری قرار میدهند، این مربی مجبور شد قید بازیکنی همچون آرون رمزی را بزند. 
 

حال مهم ترین بازیکنی که مدنظر ارسنالی ها میباشد یانیک کاراسکو هافبک بلژیکی تیم فوتبال دالیان ییفانگ چین است. ظاهرا کاراسکو تمایلی به ماندن در سوپر لیگ چین ندارد و تمایل دارد به فوتبال اروپا برگردد. حال باید منتظر باشیم در صورت بازگشت وی به اروپا او را در جمع توپچی ها خواهیم دید یا خیر.


بازیکن بعدی مد نظر توپچی ها لورنزو پلگرینی میباشد. به نقل از mirror این بازیکن ۲۲ ساله که در فصل گذشته عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت در تیر رس باشگاه آرسنال است. سران باشگاه ارسنال از وی به عنوان جانشینی برای آرون رمزی یاد کردند. از آن طرف تاتنهام نیز تمایل دارد این بازیکن را جذب کند. تنها چیزی که احتمال حضور پلگرینی را در بین توپچی ها کم میکند این است که وی تمایل دارد به تیمی بپیوندد که در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد که ارسنال در این فصل در چمپیونز لیگ حضور ندارد. 


به گزارش ۱۴ بازیکن، تیم ارسنال پس از خداحافظی پیتر چک به دنبال جذب دروازه بانی برای پر کردن جای خالی وی میباشد. با این حال انها به سراغ توماس استراکوشا سنگر بان آلبانیایی تیم فوتبال لاتزیو رفتند و انها مبلغ ۲۵ میلیون یورو را برای وی در نظر گرفتند. اما با توجه به اوضاع مالی ارسنال ایا انها حاضر به پرداخت چنبن مبلغی هستند؟


البته قبلا زمزمه هایی مبنی بر بازگشت اوسپینا به امارات وجود داشت که باید ببینیم این گفته به واقعیت میپیوندد یا خیر.


اکنون با توجه به چنین اخباری مبنی بر حضور این بازیکنان در لندن ایا ارسنال میتواند تهدیدی برای ۵ تیم قدرتمند حاضر در این لیگ باشد یا باز هم به همان رتبه‌ی ۴ یا ۵ بسنده خواهد کرد؟
 

نویسنده : فرزاد داودی