کسب درآمد

کسب درآمد از 14بازیکن:

هر کاربر که در سایت 14بازیکن عضو شود میتواند با معرفی به دوستان و تبلیغ 14بازیکن به دیگران از 10 تا 12.5 درصد از درآمد در 14 بازیکن بهره مند شود.

بعد از ثبت نام در 14بازیکن کد و لینک معرفی به شما داده میشود(منوی بالا اولین صفحه).شما با این کد و لینک میتوانید جذب کاربر کنید.هر کاربری که با وارد کردن کد شما و یا ازطریق لینک شما در سایت ثبت نام کند زیر مجموعه شما خواهد شد و از آن لحظه به بعد به ازای ساخت هر تیم  10 درصد از هزینه ساخت تیم به اعتبار شما اضافه میشود.همچنین اگر کاربرانی که شما معرفی کرده اید هم کاربرانی را به سایت معرفی کنند  شما 2.5 درصد از هزینه ساخت تیم  آنها را نیز دریافت خواهید کرد.

دریافت این درصدها همیشگی است و مربوط به راند و یا زمان خاصی نیست..

به مثال زیر توجه کنید:

 شما  3 نفر(رضا،امیر،زهرا) را به عنوان زیر مجموعه خود دارید.این 3 نفر هم هرکدام 2 نفر دیگر را به سایت معرفی کرده اند.از این پس  رضا،امیر و زهرا  هر تیمی که بسازند مبلغ 300 تومان به اعتبار شما اضافه میشود و 6 نفر دیگر هم به ازای ساخت هر تیم 75 تومان به اعتبار شما اضافه میشود.

به طور مثال در راند 17  اروپا رضا 6 تیم،امیر 4 تیم و زهرا2 تیم را میسازند.در این حالت زیر مجموعه های شما 12 تیم ساخته اند، 10 درصد این تعداد تیم  مبلغ 3600 تومان میشود که به اعتبار شما اضافه میشود.حالا 6 نفر از زیرمجموعه های رضا،امیرو زهراهم 10 تیم را  در این راند ساخته اند.در این حالت 750 تومان هم از آنجا دریافت میکنید.پس شما در این راند به همین راحتی 4350 تومان به اعتبارتان اضافه شده است.

این کار هم میتواند در صورت عضوگیری زیاد برای شما درامد داشته باشد(مثل این است که سایت 14بازیکن متعلق به خود شماست و 10 تا 12.5 درصد از درامد بازاریابی را در لحظه دریافت میکنید) هم در عضو گیریهای کمتر هر راند میتواند  تیمهای رایگانی را به شما بدهد .

درآمد حاصل از این کار را هم میتوانید برای ساخت تیم استقاده کنید و هم میتوانید درخواست دهید تا به حساب بانکیتان واریز شود(حداقل مبلغی که در حال حاضر میتوانید درخواست دهید 15.000 تومان است)

هر چه تعداد بیشتری زیر مجموعه فعال داشته باشید طبیعتا شما درامد بیشتری خواهید داشت.

پس شما یک کد معرف دارید و یک لینک معرف.لینک معرف خود را میتوانید در بیو شبکه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام و تلگرام و ... قرار دهید تا با کیلیک کاربران و ثبت نام از آن طریق به راحتی زیر مجموعه های خود را افزایش دهید.شما با این کار 14بازیکن را به دیگران معرفی میکنید و ما هم در ازای این کار به شما تا 12.5 درصد پورسانت بازاریابی شما را میپردازیم.

در ساده ترین حالت کافیست چندکاربر فعال را معرفی کنید که در هر راند در مجموع 30 تیم را ثبت میکنند.در این صورت شما در هر راند فقط از طریق همین کاربران 3 تیم رایگان را میتوانید بسازید.

لیست کاربران زیر مجموعه شما و درامد حاصله به طور شفاف در منوی کاربری شما قابل مشاهده است.

برای دیدن کد و لینک معرف خود از منو اصلی سایت روی کد و لینک معرف کیلیک کنید.

14bazikon.com