پرسش های متداول

جایزه هر راند متفاوت است.هر راند که تعریف میشود جایزه نقدی نفرات برتر به طور مشخص ذکر میشود.
امتیاز نهایی تیم شما مجموع امتیازات 11 بازیکن اصلی تیم شما است،مگر اینکه بازیکن و یا بازیکنانی از 11 نفر اصلی تیم شما در آن راند بازی نکرده باشند، در این صورت از نیمکت ذخیره ها بازیکنی که هم پست آن بازیکن باشد،جایگزین بازیکن اصلی شما میشود.
پس در شرایط عادی امتیاز بازیکنان ذخیره محاسبه نمیشود.مگر اینکه طبق شرط بالا بتوانند جایگزین بازیکن اصلی شما شوند.
برای شرکت در راندهایی که رایگان نیست شما باید بعد از ساخت تیم خود برای ثبت نهایی تیم خود بلیت خریداری کنید.

به ازای خرید هر بلیت شما یک تیم میتوانید ثبت کنید.

هر تعداد بلیت که نیاز دارید را میتوانید از صفحه پرداخت خریداری کنید و یا بعد از ثبت تیم خود بلیت آن تیم را تهیه کنید.
درهر راند باید به 2 نکته مهم توجه کنید

1.تا قبل از شروع اولین بازی هر راند فرصت دارید تیم خود را بسازید و یا تیمی که ساخته اید را ویرایش کنید.به محض شروع اولین بازی راند شما دیگر نمیتوانید تیمی بسازید و یا در ترکیب خود تغییری بدهید.

2.برای هر راند ظرفیتی از نظر تعداد تیم در نظر گرفته شده است که باید تا قبل از تکمیل ظرفیت راند در آن شرکت کنید.به محض پایان تکمیل شدن ظرفیت هر راند دیگر امکان ساخت تیم در آن راند برای هیچ کاربری وجود نخواهد داشت.

به طور مثال ظرفیت یک راند 850 تیم است.زمانی که 850 تیم این راند ساخته شد دیگر ظرفیت این راند تکمیل شده است و هیچ کاربری دیگر امکان ساخت تیم جدید در این راند را ندارد.
برای هر راند ظرفیتی از نظر تعداد تیم در نظر گرفته شده است که باید تا قبل از تکمیل ظرفیت راند در آن شرکت کنید.به محض پایان تکمیل شدن ظرفیت هر راند دیگر امکان ساخت تیم در آن راند برای هیچ کاربری وجود نخواهد داشت.

به طور مثال ظرفیت یک راند 850 تیم است.زمانی که 850 تیم این راند ساخته شد دیگر ظرفیت این راند تکمیل شده است و هیچ کاربری دیگر امکان ساخت تیم جدید در این راند را ندارد.
در برخی از راندها تنها یک تیم و در برخی راندهای دیگر میتوانید بیشتر از 1 تیم داشته باشید.
در صفحه ساخت تیم هر راند ذکر شده است.
اگر بازیکن اصلی ترکیب شما بازی نکند و روی نیمکت بازیکن هم پست با آن بازیکن داشته باشید امتیاز بازیکن ذخیره محاسبه میشود.
ممکن است بازیکن ذخیره شما زودتر از بازیکن اصلی بازی کرده باشد و این اتفاق بیفتد اما به محض اینکه بازیکن اصلی شما بازی کند و امتیاز بگیرد امتیاز بازیکن اصلی محاسبه و امتیاز بازیکن ذخیره کسر میشود.

بعد از فعال شدن هر راند در صفحه مخصوص هر راند جوایز هر راند مشخص میشود (به صفحه راندها بروید ، روی دسته و راند مورد نظر تنظیم کنید و دکمه مشاهده اطلاعات راند را بزنید و جوایز هر راند را مشاهده کنید)
جوایز بر اساس رتبه تیمها اهدا میشود.
اگر در راندی تیم و یا تیمهای هم رتبه ای وجود داشته باشند مجموع جوایز مربوط به آن رتبه ها به تعداد برنده ها تقسیم میشود.
به مثال زیر توجه کنید:
فرض کنید در یک راند جایزه تیم اول :1 میلیون تومان،جایزه تیم دوم:500 هزار تومان ، جایزه تیم سوم :200 هزار تومان و جایزه تیم چهارم :50 هزار تومان در نظر گرفته شده است.
بعد از پایان راند تیم اول این راند 90 امتیاز کسب میکند، 2 تیم 89 امتیازی و یک تیم 85 امتیازی هم در رده های بعدی قرار میگیرند، در این صورت تقسیم جوایز این راند به این صورت خواهد بود:
تیم 90 امتیازی رتبه اول :1میلیون تومان
تیم 89 امتیازی رتبه دوم مشترک:350 هزار تومان (500+200 تقسیم به 2)
تیم 89 امتیازی رتبه دوم مشترک: 350 هزار تومان (500+200 تقسیم به 2)
تیم 85 امتیازی رتبه چهارم:50 هزار تومان
ما به محض شروع اولین بازی هر راند و پایان مهلت ساخت و ویرایش تیم در هر راند فایل اکسلی از تمام تیمهای ساخته شده راند را در اختیار کاربران قرار میدهیم.در این فایل اطلاعاتی مانند:نام کاربری،نام تیم،ترکیب کامل و کاپیتان هر تیم وجود دارد.
اگر کاربری در حین برگزاری و یا پایان راند به ترکیب تیمی مشکوک بود میتواند آن ترکیب را با فایل مطابقت دهد.بدیهی است اگر کوچکترین تغییری وجود وجود داشته باشد مشخص خواهد شد.
این فایل را میتوانید از صفحه راندها و یا کانال تلگرام 14بازیکن دانلود کنید
در 14بازیکن هم مسابقات رایگان وجود دارد و هم مسابقاتی که در آن باید بلیت تهیه کنید .
خیر.اگر بیش از 1 تیم در هر راند بخواهید ثبت کنید در هر تیمتان حداقل یک بازیکن باید با تیم دیگرتان متفاوت باشد.
(تغییر کاپیتان تیم جز تغییر ترکیب نیست و اگر تیم تکراری با کاپیتانهای مختلف ثبت کنید باز هم تیمتان تکراریست و محاسبه نخواهد شد)

منابع 14بازیکن برای دیدارهای اروپایی:
1.سایت رسمی هر لیگ
2.soccerway.com
اگر تناقض و تفاوتی بین 2 منبع ذکر شده وجود داشت بعد از بررسی نهایی تصمیم نهایی را 14بازیکن اتخاذ خواهد کرد
ثبت امتیازات و آمار برای لیگ برتر ایران و دیدارهای آسیایی در 14 بازیکن به صورت کاملا اختصاصی است.
بعد از اتمام هر راند در صورتی که جزء نفرات برتر باشید ، جایزه نقدی شما به شماره کارت و حسابی که در پروفایل خودتان ثبت کرده اید واریز خواهد شد.
خیر.تا قبل از شروع اولین بازی هر راند میتوانید بدون محدودیت تیم خود را بارها و بارها ویرایش کنید.
بله در صفحه تیمهای من و در قسمت ویرایش تیم ،می توانید نام تیم خود را نیز تغییر دهید.
در این موارد وجه به حساب ما واریز نشده است و در واقع عدم انجام وریفای مبلغ تراکنش اتفاق افتاده است. ( در صورت عدم وریفای یا بروز مشکلات نتورک، تراکنش ناموفق شده و بعد از 15 دقیقه وجه به حساب کاربر برگشت میخورد )
اگر تا 12 ساعت وجه به حسابتان برگشت نخورد از منوی پشتیبانی مطرح کنید تا پیگیری کنیم.