پرسش های متداول

جایزه هر راند متفاوت است.هر راند که تعریف میشود جایزه نقدی نفرات برتر به طور مشخص ذکر میشود.
امتیاز نهایی تیم شما مجموع امتیازات 11 بازیکن اصلی تیم شما است،مگر اینکه بازیکن و یا بازیکنانی از 11 نفر اصلی تیم شما در آن راند بازی نکرده باشند، در این صورت از نیمکت ذخیره ها بازیکنی که هم پست آن بازیکن باشد،جایگزین بازیکن اصلی شما میشود.
پس در شرایط عادی امتیاز بازیکنان ذخیره محاسبه نمیشود.مگر اینکه طبق شرط بالا بتوانند جایگزین بازیکن اصلی شما شوند.
برای شرکت در راندهایی که رایگان نیست شما باید بعد از ساخت تیم خود برای ثبت نهایی تیم خود بلیت خریداری کنید.

با توجه به ورودی هر راند مشخص میشود که برای شرکت در آن راند به چند بلیت نیاز دارید.


هر تعداد بلیت که نیاز دارید را میتوانید از صفحه پرداخت خریداری کنید و یا بعد از ثبت تیم خود بلیت آن تیم را تهیه کنید.
درهر راند باید به 2 نکته مهم توجه کنید

1.تا قبل از شروع اولین بازی هر راند فرصت دارید تیم خود را بسازید و یا تیمی که ساخته اید را ویرایش کنید.به محض شروع اولین بازی راند شما دیگر نمیتوانید تیمی بسازید و یا در ترکیب خود تغییری بدهید.

2.برای هر راند ظرفیتی از نظر تعداد تیم در نظر گرفته شده است که باید تا قبل از تکمیل ظرفیت راند در آن شرکت کنید.به محض پایان تکمیل شدن ظرفیت هر راند دیگر امکان ساخت تیم در آن راند برای هیچ کاربری وجود نخواهد داشت.

به طور مثال ظرفیت یک راند 850 تیم است.زمانی که 850 تیم این راند ساخته شد دیگر ظرفیت این راند تکمیل شده است و هیچ کاربری دیگر امکان ساخت تیم جدید در این راند را ندارد.
نحوه محاسبه رتبه نهایی تیم:

تا قبل از تاریخ 31 تیر 1399

در تمام راندهایی که تا قبل از این تاریخ برگزار میشوند تیمها بر اساس امتیاز نهایی رتبه بندی میشوند.


بعد از تاریخ 31 تیر 1399

از این تاریخ به بعد تیمها بر اساس 2 اولویت رتبه بندی میشوند:

1.امتیاز نهایی

2.بودجه

یعنی از بین تیمهایی که امتیاز مشابهی داشته باشند آن تیمی رتبه بهتری خواهد داشت که با بودجه کمتری ساخته شده است.

اگر تیمها هم در امتیاز و هم در بودجه با هم برابر باشند رتبه مشترک کسب خواهد کرد.
برای هر راند ظرفیتی از نظر تعداد تیم در نظر گرفته شده است که باید تا قبل از تکمیل ظرفیت راند در آن شرکت کنید.به محض پایان تکمیل شدن ظرفیت هر راند دیگر امکان ساخت تیم در آن راند برای هیچ کاربری وجود نخواهد داشت.

به طور مثال ظرفیت یک راند 850 تیم است.زمانی که 850 تیم این راند ساخته شد دیگر ظرفیت این راند تکمیل شده است و هیچ کاربری دیگر امکان ساخت تیم جدید در این راند را ندارد.
در برخی از راندها تنها یک تیم و در برخی راندهای دیگر میتوانید بیشتر از 1 تیم داشته باشید.
در صفحه ساخت تیم هر راند ذکر شده است.
اگر بازیکن اصلی ترکیب شما بازی نکند و روی نیمکت بازیکن هم پست با آن بازیکن داشته باشید امتیاز بازیکن ذخیره محاسبه میشود.
ممکن است بازیکن ذخیره شما زودتر از بازیکن اصلی بازی کرده باشد و این اتفاق بیفتد اما به محض اینکه بازیکن اصلی شما بازی کند و امتیاز بگیرد امتیاز بازیکن اصلی محاسبه و امتیاز بازیکن ذخیره کسر میشود.
از 11 بازیکن اصلی خود باید یک بازیکن را به عنوان کاپیتان و یک بازیکن را به عنوان کاپیتان دوم انتخاب کنید.

امتیاز کاپیتان تیم شما در نهایت دو برابر خواهد شد،اگر کاپیتان تیمتان امتیازی نگیرد امتیاز کاپیتان دوم شما دو برابر خواهد شد.اگر کاپیتان و کاپیتان دوم شما امتیازی نگیرد امتیاز هیچ بازیکنی دو برابر نخواهد شد.
ما به محض شروع اولین بازی راند و پایان مهلت ساخت تیم فایل اکسلی از تمام تیمهای ساخته شده راند را در اختیار کاربران قرار میدهیم.در این فایل اطلاعاتی مانند:نام کاربری،نام تیم،ترکیب کامل و کاپیتان اول و دوم هر تیم وجود دارد.
اگر کاربری در حین برگزاری و یا پایان راند به ترکیب تیمی مشکوک بود میتواند آن ترکیب را با فایل مطابقت دهد.بدیهی است اگر کوچکترین تغییری وجود داشته باشد مشخص خواهد شد.
فایل هر راند را میتوانید بلافاصله پس از شروع اولین بازی از صفحه راندها و یا کانال تلگرام 14بازیکن دانلود کنید
در 14بازیکن هم مسابقات رایگان وجود دارد و هم مسابقاتی که در آن باید بلیت تهیه کنید .
خیر.اگر بیش از 1 تیم در هر راند بخواهید ثبت کنید در هر تیمتان حداقل یک بازیکن باید با تیم دیگرتان متفاوت باشد.
(تغییر کاپیتان تیم جز تغییر ترکیب نیست و اگر تیم تکراری با کاپیتانهای مختلف ثبت کنید باز هم تیمتان تکراریست و محاسبه نخواهد شد)

منبع ثبت آمار و نتایج بازیهای خارجی:
1.soccerway.com
2.سایت رسمی هر لیگ
premierleague.com
laliga.com
bundesliga.com
legaseriea.it
ligue1.com

اگر تناقض و تفاوتی بین منبع شماره 1 با سایت رسمی هر لیگ وجود داشت بعد از بررسی ، تصمیم نهایی را 14بازیکن اتخاذ خواهد کرد که از کدام منبع در این مورد خاص استفاده کند.

منبع ثبت آمار و نتایج بازیهای داخلی :
به دلیل عدم وجود منبع موثق و معتبر (از سازمان لیگ گرفته تا سایتهای پر مخاطب در ایران) ثبت آمار برای لیگ برتر ایران و دیدارهای که در قاره آسیا برگزار میشود به صورت کاملا اختصاصی در 14بازیکن انجام میشود.
تمام بازیها به صورت اختصاصی توسط کارشناسان وبسایت رصد و ثبت آمار با دقت بالا انجام میشود.
اگر یک مسابقه به مدت بیش از 48 ساعت بعد از زمان شروع مسابقه(آب و هوای بد ، خرابی برق و غیره) به مدت طولانی به تعویق بیفتد (یا به زمان دیگری انتقال یابد) ، همه بازیکنان لغو می شوند و ترکیب حذف خواهد شد. این بدان معنی است که یک کاربر دارای این بازیکنان در چنین مسابقه ای 0 امتیاز برای آن بازیکن دریافت می کند.
اگر یک مسابقه متوقف شود (هوای بد ، قطع برق و غیره) ، تمام بازیکنان امتیازات کسب شده خود را تا آن مرحله در بازی حفظ می کنند.
اگر بازی و یا بازیهایی که لغو میشوند تاثیر بسیاری در راند داشته باشند که کل راند را تحت شعاع خود قرار دهد راند لغو شده و بلیت تیمهای ساخته شده برگشت داده میشود.
بعد از اتمام هر راند در صورتی که جزء نفرات برتر باشید ، جایزه نقدی شما به شماره کارت و حسابی که در پروفایل خودتان ثبت کرده اید واریز خواهد شد.
خیر.تا قبل از شروع اولین بازی هر راند میتوانید بدون محدودیت تیم خود را بارها و بارها ویرایش کنید.
بله در صفحه تیمهای من و در قسمت ویرایش تیم ،می توانید نام تیم خود را نیز تغییر دهید.
در این موارد وجه به حساب ما واریز نشده است و در واقع عدم انجام وریفای مبلغ تراکنش اتفاق افتاده است. ( در صورت عدم وریفای یا بروز مشکلات نتورک، تراکنش ناموفق شده و بعد از 15 دقیقه وجه به حساب کاربر برگشت میخورد )
اگر تا 12 ساعت وجه به حسابتان برگشت نخورد از منوی پشتیبانی مطرح کنید تا پیگیری کنیم.