10 آبان 98 ، 13:58
بین اتلتیکو و بارسلونا یک انتقال بزرگ دیگر در راه است؟

بین اتلتیکو و بارسلونا یک انتقال بزرگ دیگر در راه است؟

طبق ادعای فاکس اسپورت، باشگاه اتلتیکو مادرید علاقه مند به حضور راکیتیچ در مادرید است و به زودی برای خرید او اقدام خواهد کرد.

به گزارش 14بازیکن و به نقل از فاکس اسپورت، تیم فوتبال بارسلونا و اتلتیکو مادرید در تابستانی که گذشت یک معامله بزرگ را انجام دادند که طی آن، آنتوان گریزمان با مبلغ 120 میلیون یورو راهی بارسلونا شد.

اتلتیکو که در لالیگا رقابت سختی را با بارسلونا و رئال مادرید دارد، به دنبال تقویت خط هافبک خود است و سیمئونه قصد دارد پس از خانه تکانی ای که در تابستان داشت، یکسری بازیکنان دیگر را نیز به خدمت بگیرد که یکی از آنها ایوان راکیتیچ هافبک کروات بارسلونا است.

طبق ادعای این رسانه، باشگاه اتلتیکو مادرید حاضر است برای خرید راکیتیچ مبلغ 35 میلبیون یورو را پرداخت کند.

 

 

اتلتیکو در طی چند سال اخیر هافبک با کیفیتی را در اختیار نداشته است و پس از رفتن کاراسکو از این تیم، هافبک های آنها کمتر خود را نشان داده اند.

راکیتیچ قبلا اعلام کرده بود بهترین تصمیم برای من ماندن در بارسلونا است اما اگر پیشنهاد خوبی باشد مایل به ترک باشگاه هستم.

راکیتیچ از خیلی از تیم های اروپایی نظیر میلان، اینتر، یوونتوس و منچستر سیتی پیشنهاد دارد و گواردیولا نیز علاقه خاصی به وی دارد.

البته به نظر میرسد احتمال پیوستن راکیتیچ به یکی از تیم های سری آ و به ویژه اینتر بیشتر است زیرا بارسلونا و اینتر قصد دارند بر سر انتقال مارتینز به بارسلونا توافق کنند و ممکن است راکیتیچ به عنوان بخشی از قرارداد راهی اینتر شود.

 

نویسنده: فرزاد داودی