9 آذر 98 ، 20:27
تاتنهام 3-2 بورنموث؛ فرار مورینیو از تساوی در یک بازی دیدنی و جذاب

3 امتیاز دیگر برای مورینیو

تاتنهام 3-2 بورنموث؛ فرار مورینیو از تساوی در یک بازی دیدنی و جذاب

تیم فوتبال تاتنهام در ورزشگاه اختصاصی خود موفق شد در یک دیدار جذاب و پر گل با گل های دله الی ( 2 بار ) و سیسوکو در برابر دو گل هری ویلسون با گرفتن 3 امتیاز از زمین بازی خارج شود.
در این دیدار تاتنهام عملکرد خوبی را داشت اما آنها باز هم موفق به ثبت کلین شیت نشدند و مدافعان آنها عملکرد ضعیفی را داشتند.
در این دیدار سون نیز خوب کار کرد و 2 پاس گل را به نام خودش ثبت کرد.

به گزارش 14بازیکن، تیم فوتبال تاتنهام در هفته چهاردهم لیگ جزیره در مقابل پورنموث قرار گرفت که در یک دیدار جذاب و پرگل موفق شدند 3 امتیاز بازی را مال خودشان کنند.

نیمه اول این دیدار، بسیار دیدنی بود و شاگردان مورینیو توانستند با نتیجه 1-0 به رختکن بروند.

هافبک انگلستانی تاتنهام یعنی دله الی که از زمان پیوستن مورینیو به تاتنهام در شرایط بسیار خوبی قرار گرفته است، توانست در دقیقه 21 روی پاس سون هیونگ مین حساب کار را 1-0 کند.

 

 

در این نیمه تاتنهام حملات جدی ای را بر روی دروازه بورنموث داشت و حتی لاملا با شوتی که در دقیقه 32 زد تا یک قدمی باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما موفق نشد.

اما در انتهای این نیمه بورنموث به شدت حمله میکرد اما نتیجه ای نداشت و بازی با همان نتیجه 1-0 به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی، تاتنهام باز هم سوار بر بازی بود تا اینکه در دقیقه 50 دله الی موفق شد دبل کند. حتی این بازیکن در ادامه یک موقعیت خطرناک را از دست داد و چیزیزی نمانده که حتی هتریک کند.

 

 

تاتنهام باز هم از حملات خود استفاده کرد و در دقیقه 69، سون هیونگ مین طی یک ضد حمله توپ را بر روی محوطه جریمه ارسال کرد و سیسوکو توانست حساب کار را 3-0 کند.

4 دقیقه بعد هری ویلسون روی یک ضربه ایستگاهی حساب کار را 3-1 کرد تا اختلاف گل ها به 2 گل کاهش یابد.

بورنموث به حملات خودش ادامه داد تا اینکه هری ویلسون در دقیقه 94، در حالی که 6 دقیقه وقت اضافه گرفته شده بود توانست دبل کند و اختلاف را به حداقل برساند.

یک دقیقه بعد از این گل، کالوم ویلسون و هری ویلسون دو بازیکن بورنموث در موقعیتی فوق العاده قرار گرفتند و میتوانستد بازی را برابر کنند اما تکل فرتونگن مانع از رخ دادن این اتفاق شد تا در نهایت بازی با نتیجه 3-1 به پایان برسد.

هم اکنون تاتنهام با 20 امتیاز در رده ششم قرار دارد.

در ادامه نیز هر دو تیم حملاتی را بر روی دروازه یکدیگر داشتند اما نتیجه ای در بر نداشت و در نهایت بازی با همان نتیجه 3-1 به پایان رسید.

 

نویسنده: فرزاد داودی