10 آذر 98 ، 10:54
گیگز: امیدوارم مانچینی تیم ذخیره ایتالیا را در برابر ما به میدان بفرستد

گیگز: امیدوارم مانچینی تیم ذخیره ایتالیا را در برابر ما به میدان بفرستد

رایان گیگز امیدوار است ایتالیا با 6 امتیاز و صعود قطعی شده برابر ولز به میدان رود.

به گزارش 14بازیکن، شب گذشته قرعه‌کشی مرحله گروهی یورو 2020 انجام شد و در گروه A تیم‌های ملی ایتالیا، ترکیه، ولز و سوئیس حضور خواهند داشت. آتزوری که در در مرحله مقدماتی این تورنمنت از 10 بازی، 10 برد کسب کرده بود یکی از مدعی‌های قهرمانی در یورو 2020 است و به نظر می‌رسد کار سختی را برای صعود از این گروه نداشته باشد.
ایتالیا پس از دیدار با ترکیه و سوئیس، در ورزشگاه رم به مصاف ولز خواهد رفت و در همین راستا رایان گیگز، سرمربی تیم ملی فوتبال ولز، گفت: "ما می‌خواهیم شانس خودمان را امتحان کنیم، همانطور که در یورو 2016 این کار را انجام دادیم و نائب قهرمان شدیم و باید بگویم که کار آسانی نیست. ما با همان انگیزه و قدرتی که چهار سال پیش در فرانسه داشتیم بازی خواهیم کرد. امیدوارم در ماه ژوئن که زمان انتخاب بازیکن تیم ملی می‌رسد، بازیکنان سالم داشته بسیاری داشته باشم(بازیکنان ولزی مصدوم نباشند) که بتوانم از میان آنها بهترین‌ها را انتخاب کنم."
 


گیگز در ادامه افزود: "ایتالیا یکی از مدعیان قهرمانی است و در گروه ما حضور دارد، بازی مقابل تیم مانچینی کار آسانی نخواهد بود و امیدوارم زمانی که به مصاف ایتالیا می‌رویم، این تیم 6 امتیاز کسب کرده باشد و صعودش قطعی شده باشد تا شاید با بازیکنان ذخیره این تیم، دیدار داشته باشیم."