1 تیر 98 ، 18:21
کار سخت استقلال برای نگه داشتن پاتوسی

کار سخت استقلال برای نگه داشتن پاتوسی

یک باشگاه اروپایی به پاتوسی پیشنهاد یک میلیون دلاری داده و به این ترتیب مدیران استقلال کار سختی برای تمدید قرارداد با او دارند.

به گزارش ۱۴بازیکن و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال تهران پیش از این از قرارداد یک سال و نیمه این باشگاه با آیاندا پاتوسی خبر داده بود، حالا این بازیکن آفریقایی از یک باشگاه اروپایی نیز پیشنهاد دارد و مسئولان تیم کیپ تاون سیتی که به صورت قرضی پاتوسی را به آبی پوشان دادند برای پاسخ دادن به پیشنهاد اروپایی‌ها این بازیکن بی میل نیستند.

طبق اعلام کامران منزوی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران، اگر استقلالی‌ها تا روز دوشنبه بدهی خود را به باشگاه آفریقایی پرداخت نکنند، کیپ تاون سیتی می‌تواند برای آینده این بازیکن تصمیم گیری کند و استقلال نیز برای به خدمت گیری این بازیکن دوباره باید با مدیران باشگاه آفریقایی مذاکره کنند.

گفته می‌شود پیشنهاد باشگاه اروپایی برای پاتوسی حدود یک میلیون دلار است و به این ترتیب استقلال در صورتی که نتواند تا روز دوشنبه بدهی خود به کیپ تاون سیتی را پرداخت کند، کار سختی برای نگه داشتن این بازیکن در لیگ نوزدهم خواهد داشت.

پاتوسی در نیم فصل دوم لیگ  هجدهم به استقلال اضافه شد و بار‌ها برای این تیم در نقش گل ساز و گلزن ظاهر شد تا هواداران استقلال بیش از هر بازیکن دیگری نگران تمدید قرارداد با او باشند.

نویسنده:سپهر ملک زاده