19 خرداد 98 ، 00:46
هازارد به رئال مادرید پیوست

هازارد در مادرید؛

هازارد به رئال مادرید پیوست

ادن هازارد ستاره 28 ساله بلژیکی با مبلغ 100هزارپوند و قردادی 5 ساله به رئال مادرید پیوست .

به گزارش 14بازیکن و به نقل از سایت گل، پرونده ستاره 28 ساله بلژیکی در چلسی بعد از 7سال حضور در این تیم بسته شد و از ورزشگاه استمفوردبریج به سانتیاگو برنابئو نقل مکان کرد . این ستاره بلژیکی با رئال مادرید قراردادی با ارزش 100 میلیون یورو امضا نمود که با عملکرد خوب هازارد در این تیم و پاداش های افزوده، این مبلغ تا 140میلیون یورو افزایش خواهد یافت . طبق این قرارداد هازارد تا 30ژوئن سال 2024 برای کهکشانی ها بازی میکند . ادن هازارد گران قیمت‌ترین خرید باشگاه رئال مادرید تا کنون میباشد . باشگاه رئال مادرید اعلام نمود در تاریخ 13ژوئن ( 23خرداد ) هازارد به عنوان یک بازیکن رئالی به نمایش گذاشته خواهد شد.

هازارد چند هفته قبل با تیم چلسی اخرین بازی خود را در لیگ اروپا تجربه کرد که در این بازی دو گل و یک پاس گل به ثمر رساند و تمایل رئالی ها را نسبت به جذب خود افزایش داد. پس از بازی هازارد در مصاحبه‌ خود اعلام کرد احتمالا این اخرین بازیش با پیراهن آبی های لندنی خواهد بود و بدین ترتیب پس از 7 سال حظور در چلسی به رئال مادرید منتقل شد .

 

                                                    


هازارد در چلسی به جام زیادی دست یافت که عبارتند از :
قهرمانی در لیگ اروپا در سال‌های 2013 و 2019
قهرمانی در لیگ جزیره در 2015 و 2017
قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس در سال 2018
قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس در سال 2015
هازارد در فصل 2014-2015 به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ جزیره نیز انتخاب شد

بعد از یک فصل ناکامی رئال مادرید با توجه به اتفاقات افتاده مانند رفتن کریستیانو رونالدو و تعویض‌های پیاپی سرمربی تیم ، انتقال هازارد بهترین خبری بود که طرفداران رئال مادرید دریافت کردند .
باید ببینیم  هازاد در رئال میتواند جای ستاره سابق پرتغالی این تیم یعنی کریستیانو رونالدو را پر کند و شاگردان زیدان را به روز های اوج بازگرداند یا خیر؟!

نویسنده : امیر حسین غدیری