19 خرداد 98 ، 17:15
بررسی پرونده تجاوز نیمار

بررسی پرونده تجاوز نیمار

بررسی های دادگاه نشان میدهند که توطئه‌ای در کار است.

 


به گزارش خبرگزاری 14بازیکن ، خانمی که در تصویر بالا مشاهده میکنید ناجیلا ترینداده است و از نیمار به اتهام تجاوز شکایت کرده است . خانمی که با خواست خودش و با هزینه‌ی نیمار از برزیل به پاریس میرود و از اتفاقاتی در اتاق هتلی در پاریس همراه با نیمار می‌افتد فیلم دارد .

داستان از این قرار است که خانم ناجیلا ترینداده اخیرا فیلمی مشکوک به تجاوز از سوی نیمار به دادگاه منتشر کرده است که در آن پس از ورود به اتاق به درگیری فیزیکی با نیمار میپردازد ، او اعلام کرده فیلمی که در اختیار دارد بیسار طولانی تر از آن چیزی است که در فضای مجازی منتشر شده . حال دادگاه با بررسی هایی که انجام داده به دو پرسش میرسد که چرا دوربین در اتاق وجود دارد و اینکه دستگاهی که با آن فیلمبرداری انجام شده کجاست ؟
این خانم ادعا میکند فردی به خانه‌اش دستبرد زده و وسایلی همچون ساعت‌مچی ، پولهایش و تبلتی که با آن فیلمبرداری انجام شده است را دزیده‌است.

 


در روزهایی که شغل اخاذی از افراد مشهور و به خصوص فوتبالیست ها به شدت جریان دارد و چندین ماه قبل همین اتفاق  برای کریستیانو رونالدو پیش آمده بود این روزها گمانه زنی میشود پرونده نیمار چیزی بیشتر از توئطه نباشد .

حال دادگاه با ادامه بررسی های خود پرونده را پیش میبرد و به زودی نتیجه را اعلام میکند.


نویسنده : امیر حسین غدیری