22 خرداد 98 ، 15:45
ادین ژکو و پیانیچ: مستحق باخت نبودیم

ادین ژکو و پیانیچ: مستحق باخت نبودیم

دیشب تیم ملی فوتبال بوسنی در چهار چوب رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ به مصاف تیم ملی ایتالیا رفتند که با نتیجه‌ی دو بر یک، مغلوب این تیم شدند.

به گزارش ۱۴ بازیکن، ادین ژکو مهاجم بلند قامت تیم رم که در دقیقه ۳۳ بازی گل اول خود و بازی را روی پاس گل ویسکا به ثمر رساند، پس از شکت مقابل ایتالیا گف: « درست است در مقابل یکی از بهترین تیم های جهان بازی میکردیم اما هیچگاه در طول بازی دستو پا بسته عمل نکردیم و حتی میتوانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیرم. اما هنوز کار ما تمام نشده است و با قدرت ادامه میدهیم.»همچنین پیانیچ، هافبک دفاعی تیم یوونتوس در خصوص باخت دیشب تیمش گفت: « تیم ما نسبت به بازی با فنلاند بهتر بود اما متاسفانه ۳ امتیاز بازی را از دست دادیم؛ تیم ملی ایتالیا قدرتمند است و بازیکنان با کیفیت تری نسبت به تیم ما در اختیار دارد، با این حال ما خوب بازی کردیم ولی موفق نشدیم، و امید وارم در بازی های بعد جبران کنیم.»

 

 

تیم ملی بوسنی در گروه j این رقابت ها با کسب یک برد در مقابل ارمنستان، کسب یک مساوی در برابر یونان و دو باخت در مقابل تیم های فنلاند و ایتالیا در رتبه‌ی پنجم این جدول قرار دارد. در این گروه ایتالیا ۱۲ امتیازی، فنلاند ۹، ارمنستان۶، یونان نیز ۴ و لیختن اشتیان بدون امتیاز میباشند.

نویسنده: فرزاد داودی