7 شهریور 98 ، 04:55
4 علامت سوال ترکیب اصلی سپاهان

4 علامت سوال ترکیب اصلی سپاهان

با اضافه شدن غایب‌های هفته نخست سپاهان قلعه‌نویی تیم کامل‌تری در هفته دوم در اختیار دارد.

به گزارش 14بازیکن و به نقل از خبرگزاری ایلنا، سپاهان در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر در حالی در ورزشگاه نقش جهان میزبان ماشین سازی است که با توجه به برتری پرگل 3-0 در دیدار هفته نخست مقابل شاهین بوشهر و در اختیار گرفتن صدر جدول می‌خواهد 3 امتیاز بازی دوم را هم مال خود کند تا ضمن حفظ جایگاه خود، در اولین دیدار خانگی مقابل چشم تماشاگران این تیم یک پیروزی شیرین را جشن بگیرد.

سپاهان هفته گذشته 3 بازیکن کلیدی خود یعنی کی‌روش استنلی، محمدرضا حسینی و محمد ایرانپوریان را در اختیار نداشت و جانشینان این نفرات هم اتفاقاً عملکرد خوبی داشتند.

در سمت راست خط دفاع ایرانپوریان محروم بود و به جایش مرتضی منصوری بازی کرد و عملکرد خوبی داشت و حالا با بازگشت ایرانپوریان قلعه‌نویی باید تصمیم بگیرد که کدام‌ یک از این دو نفر را به خدمت بگیرد.

محمدرضا حسینی که درگیر مصدومیت است جایش در ترکیب اصلی توسط محمد محبی پر شد که یکی از بهترین‌های سپاهان در پیروزی پرگل هفته نخست بود و با توجه به اینکه مصدومیت حسینی همچنان درجریان است به احتمال زیاد بازهم محبی وینگر راست طلایی‌پوشان خواهد بود و فعلاً مشکلی در این باره وجود ندارد.

دیگر غایب سپاهان کی‌روش استنلی بود که مثل همیشه علی قربانی به جایش ایفای نقش کرد و حاصل تلاش او در 90 دقیقه یک پاس گل بود که باعث شد نمره قبولی بگیرد. با توجه به نقش کلیدی کی‌روش در تیم قلعه‌نویی به احتمال زیاد شاهد کوچ قربانی به نیمکت خواهیم بود.

بازیکن دیگری که نیمکت نشین کردن او برای قلعه‌نویی سخت خواهد بود، امید نورافکن است که در بازی با شاهین در نیمه دوم به بازی آمد و یکی از عوامل اصلی تغییر جریان بازی بود و با 2 پاس گل یکی از بهترین بازیکنان تیمش مقابل تیم بوشهری شناخته شد. نورافکن به عنوان هافبک هجومی بازی کرد و اگر بخواهد در ترکیب اصلی در این پست به میدان برود جای محسن مسلمان را خواهد گرفت و زوج کومان در ترکیب است.

علاوه بر این نفرات محمد کریمی هم به عنوان آقای پاس گل فصل گذشته در جمع سپاهانی‌ها حضور دارد که در بازی قبلی تنها 5 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و تعویض دقایق پایانی قلعه‌نویی بود.

سپاهان با عملکرد خوب در فصل نقل و انتقالات در حال حاضر به جرئت می‌توان گفت دو تیم کامل در جمع نفراتش در اختیار دارد که انتخاب 11 بازیکن اصلی از میان آنها واقعاً کار سختی است و قلعه‌نویی هر هفته دغدغه شیرینی برای چینش نفرات اصلی دارد.

 

نویسنده: صلاح الدین قاسمی