20 شهریور 98 ، 13:47
سانتوس: رونالدو بهترین بازیکن جهان است

سانتوس: رونالدو بهترین بازیکن جهان است

پس از برتری قاطعانه پرتغال برابر لیتوانی در شب جشنواره گل رونالدو، فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال در نشست خبری به تمجید از کاپیتان تیمش پرداخت و او را بهترین بازیکن دنیا خواند.

به گزارش 14بازیکن و به نقل از گل، فرناندو سانتوس پس از بازی تیمش در گروه B مسابقات انتخابی یورو 2020 برابر لیتوانی و برتری 5 - 1 این تیم، در نشست خبری حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
فرناندو سانتوس گفت: در این که رونالدو بهترین بازیکن دنیاست، جای شکی در آن نیست و کاملاً مشخص است. ورزشگاهی در دنیا نیست که رونالدو در آن تشویق نشود. در اولین حضورم در تیم ملی پرتغال رفتیم پاریس و آنجا در مقابل هتل اقامتی‌مان هزاران هوادار برای دیدار با او جمع شده بودند. او در دل تمام فوتبال دوستان جهان جای دارد و در میزان محبوبیت رونالدو هیچ شکی نیست.
در ادامه سانتوس اضافه کرد: اگر رونالدو در یک بازی گل نزند باید تعجب کنیم. همه می‌گویند که او به پایان دورانش نزدیک شده است، اما می‌بینید که تمام شدن برای او معنایی ندارد.
تیم ملی پرتغال در ادامه مرحله انتخابی یورو 2020، 19 مهر مقابل مقابل لوکزامبورگ در خانه و 22 مهر برابر اوکراین در خارج از خانه به میدان می‌رود و رونالدو می تواند آمار گلزنی اش را همچنان بهبود بخشد.

نویسنده: امیرحسین غدیری