28 شهریور 98 ، 15:18
دل‌پیرو: رونالدو به‌ تنهایی نمی‌تواند یوونتوس را قهرمان کند

دل‌پیرو: رونالدو به‌ تنهایی نمی‌تواند یوونتوس را قهرمان کند

الساندرو دل‌پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس بر این باور است که فوق ستاره پرتغالی به تنهایی نمی‌تواند این تیم را قهرمان کند.

به گزارش 14بازیکن و به نقل از گل، الساندرو دل‌پیرو از جمله بازیکنان سابق یوونتوس است در آخرین قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا(1996) نقش به سزایی داشت.
اسطوره سابق تورین در مصاحبه اخیر خود گفت به شکسته شدن طلسم 23ساله بانوی پیر برای قهرمانی در مهم‌ترین تورنمنت باشگاهی دنیا خوشبین است.
دل پیرو در این باره گفت: من به پیروزی‌های یوونتوس در فصل جاری خوشبین هستم و می‌دانم دیر یا زود این تیم به هدفش خواهد رسید. کریستیانو به‌ تنهایی نمی‌تواند یوونتوس را قهرمان کند اما این را هم نمی‌توان پنهان کرد که بانوی پیر او را برای قهرمانی در این رقابت‌ها خرید، از نظر من او این فصل حتی بهتر از فصل گذشته کار خواهد کرد. هر سه بزرگ نماینده ایتالیا "یوونتوس، اینتر و ناپولی" شانس صعود به مرحله حذفی را دارند و حتی آتالانتا هم می‌تواند صعود کند.
 دل‌پیرو در ادامه در رابطه با مربیگری هم‌تیمی سابقش آنتونیو کونته در اینتر گفت: تیم او مرا یاد یوونتوس تحت هدایتش در سال 2011 می‌اندازد، آن تیم بسیار با انگیزه بود و با اراده فراوانی برای کسب پیروزی می‌جنگید. او در در یوونتوس، خیلی زود تأثیرش را بر تیم گذاشت و انگیزه‌اش برای کسب پیروزی را به بازیکنانش هم انتقال داد. به عنوان یک دوست امیدوارم در اینتر بدرخشد.

نویسنده: امیرحسین غدیری