29 شهریور 98 ، 18:28
لمپارد: یک ثانیه به لیورپولی‌ها فرصت بدهید کار تمام است!

کنفرانس خبری لمپارد

لمپارد: یک ثانیه به لیورپولی‌ها فرصت بدهید کار تمام است!

فرانک لمپارد در کنفرانس پیش از بازی چلسی مقابل لیورپول شرکت کرد.

به گزارش فوتفان، دو تیم چلسی و لیورپول، دو روز دیگر از ساعت ۱۹:۰۰ در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر می‌روند و در همین راستا، فرانک لمپارد، سرمربی آبی‌های لندن در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل چلسی شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
 


اولین سوال از لمپارد، در مورد وضعیت مصدومیت میسون مانت و اینکه آیا به بازی مقابل لیورپول می‌رسد یا خیر بود که او نیز در این مورد گفت: «او شانس بازی را دارد. ما عکس تکلی که بر روی او زده شده بود را دیدیم و این خیل بد بود. در حال تلاش هستیم تا او به حرکت کردن ادامه بدهد و بتواند تمرین کند. قبل از باید تماسی را (با دکتر تیم) بگیرم. نگرش او نسبت به این مصدومیت خوب است و تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا به بازی برسد. تورم زیادی در مچ پای او وجود دارد و او هم اکنون در بهترین شرایطش نیست. قصد نداریم که در این زمینه، ریسک کنیم چون دید بلند مدتی داریم اما تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد.»
لمپارد در مورد کانته و بازگشت این بازیکن به تمرینات چلسی گفت: «قطعا او باعث تقویت تیم می‌شود، ما می‌دانیم که او چقدر برای تیم ما مهم است. اما سوال اینجا است که او چقدر برای بازی آماده است؟ او چند بازی برای ما انجام داد اما پیش فصل را از دست داد. حضور در دیدار سوپرکاپ مقابل لیورپول یک معجزه بود و حالا باید شرایط او را مدیریت کنیم. من از کار کردن با کانته خوشحال هستم.»
 


لمپارد در مورد هادسون اودوی که به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده است، گفت: «من در پیش فصل با کالوم صحبت کردم و او را آگاه کردم که او بخشی از برنامه‌های من است.باشگاه نیز برای تمدید قرارداد او خیلی تلاش کرد بنابراین هم او و هم باشگاه، این اتفاق را می‌خواستند. این موضوع کمی از اختیارات من خارج بود اما من اعلام کردم که او را می‌خواهم.»
لمپارد در مورد تمجید‌های کلوپ در مورد چلسی نیز گفت: «احترام بسیار زیادی برای او قائل هستم و اتفاق‌های خوبی نیز در جریان بازی سوپرکاپ بین ما رخ داد. اگر او در مورد بازیکنان خاصی صحبت‌ کرده(اشاره به تمجید کلوپ از پولیسیچ)، این مسئله برای آنها عالی است اما باید از این تمجید‌ها برای بهتر شدن استفاده کنند.»
 


لمپارد در مورد تقابل آبراهام با فن دایک و توموری گفت: «اگر آنها بازی کنند، بله این تقابل‌ها رخ می‌دهد. عملکرد فن دایک او را در سطح بالایی قرار داده است و این یک آزمایش برای مهاجم نوک ما خواهد بود. توموری نیز آرامش و اعتماد بنفس خوبی از خود نشان داده است اما اگر یک ثانیه به لیورپولی‌ها فرصت بدهید، کار تمام است.»
 


لمپارد در پایان کنفرانس خود، در مورد اینکه چند ماه گذشته را چگونه ارزیابی می‌کند گفت: «به سختی کار کردیم و انتظار این موضوع را نیز داشتم. چلسی باشگاهی است که من عاشق آن هستم و حس می‌کنم که در خانه خود هستم. این عالی است که در اطراف چهره‌های آشنا حضور داشته باشید. من نشانه‌های پیشرفت در تیم را دیدم و این مسئله، عالی است و من در راستای این مسئله کار می‌کنم.»
 


نویسنده: پارسا خداپرست