31 شهریور 98 ، 00:17
میلان ۰-۲ اینتر؛ نراتزوری‌ها فاتح دلامادونینا

چهارمین برد پیاپی اینتر

میلان ۰-۲ اینتر؛ نراتزوری‌ها فاتح دلامادونینا

اینتر موفق شد با نتیجه ۲ بر ۰ از سد میلان رد شود.

به گزارش ۱۴بازیکن، دو تیم میلان و اینتر، از ساعت ۲۳:۱۵ در هفته چهارم سری آ ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری ۲ بر ۰ نراتزوری‌ها پایان گرفت تا این تیم بار دیگر به صدر جدول سری آ بازگردد.

 

 

با شروع نیمه اول، توپ و میدان در دست شاگردان کونته بود و آنها مصمم بودند تا خیلی زود از حریف خود پیش بیفتند در دقیقه ۱۲ نیز چیزی نمانده بود تا لوتارو مارتینز با استفاده از اشتباه ریکاردو رودریگز، این کار را انجام دهد اما بخت با میلانی‌ها و رودریگز یار بود و این اشتباه، راه به جایی نبرد. بعد از این موقعیت، باز هم اینتری‌ها فشار خود بر روی دروازه میلان را حفظ کردند و در دقیقه ۲۰ نیز بار دیگر موقعیت خطرناکی را خلق کردند اما واکنش زیبای دوناروما بر روی شوت لوکاکو، آنها را ناکام گذاشت و در برگشت نیز دی آمبروزیو نتوانست دروازه نسبتا خالی روسونری را باز کند و توپ را به تیرک عمودی دروازه آنها کوباند.

 

 

بعد از فشار‌های همه جانبه اینتر، بر خلاف جریان بازی، چالهان‌اوغلو توانست با استفاده از نا هماهنگی مدافعین اینتر، میلان را به گل اول برساند اما به دلیل اینکه قبل از شوت او، توپ به دستان فرانک کسیه بر خورد کرده بود، داور این گل را مردود اعلام کرد.

 

بعد از این گل مردود، بازیکنان اینتر بار دیگر توپ و میدان را در دست گرفتند و در دقیقه ۳۵ نیز مارتینز با استفاده از ضربه برگشت و آکروباتیک استفان دی‌فرای، قفل دروازه دوناروما را باز کرد اما این گل نیز به دلیل آفساید، مردود اعلام شد تا بازی در نیمه اول با تساوی ۰ بر ۰ به اتمام برسد.

 

 

با شروع نیمه دوم، همانند نیمه اول باز هم این بازیکنان اینتر بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و سرانجام در دقیقه ۵۰، در یک ضربه آزاد ایستگاهی از گوشه زمین میلان، سنسی توپ را به پشت محوطه برای بروزویچ فرستاد و شوت زمینی این بازیکن نیز با برخورد به کسیه، تغییر جهت داد و حساب کار را یک بر صفر به سود اینتری‌ها کرد.

 

 

بعد از این گل نیز بازی تغییر خاصی نداشت و مدافعین اینتر فرصت هیچ نفوذ و حمله خطرناکی را به مهاجمین میلان ندادند و دوناروما نیز چندین بار مانع از گلزنی‌ مجدد بازیکنان اینتر شد اما در دقیقه ۷۸، نیکولو بارلا با یک سانتر زیبا، روملو لوکاکو را در موقعیت خوبی قرار داد و این مهاجم نیز با یک پرش عالی، حساب کار را دو بر صفر کرد تا کار شاگردان جیامپائولو تمام شود.

 

 

 اینتر با پیروزی در این بازی، با کسب ۱۲ امتیاز از ۴ بازی، بار دیگر به صدر جدول سری‌آ بازگشت.

 

نویسنده: پارسا خداپرست