31 شهریور 98 ، 00:35
گرانادا 2-0 بارسلونا؛ خبری از بارسلونای آماده نیست!

ادامه روند ناکامی والورده

گرانادا 2-0 بارسلونا؛ خبری از بارسلونای آماده نیست!

بارسلونا پس از نمایشی ضعیف در هردو نیمه، در هفته پنجم لالیگا با دو گل مغلوب گرانادا شد.

به گزارش 14بازیکن، کاتالان ها از هفته پنجم لالیگا در حالی به مصاف گرانادا رفتند که در این بازی همانند هفته اول در یک بازی خارج از خانه، در برابر حریف خود یعنی گرانادا شکست خوردند.

نیمه اول این بازی با نتیجه 1-0 به سود گرانادا به پایان رسید.

شاگردان والورده در همان ابتدای نیمه غافلگیر شدند و این آزیز بود که بعد از اینکه هم تیمی اش قصد کام بک توپ را داشت، توپ به مدافع بارسلونا برخورد کرد و آزیز توانست توپ را وارد دروازه بارسلونا کند تا بازی در همان ابتدای نیمه اول به سود گرانادا ادامه یابد.

 

 

در ادامه گرانادا بازی خوبی را به نمایش گذاشت و حتی شوت های خطرناکی به سمت دروازه بارسلونا داشتند و حملات نه چندان جدی بارسلونا روی دروازه  گردانا هیچ نتیجه ای را در بر نداشت تا بازی در این نیمه با همان نتیجه 1-0 به پایان برسد.

در نیمه دوم بلافاصله لیونل مسی وارد زمین شد تا بلکه به بازی برگردند. در همین نیمه والورده ویدال را به جای راکیتیچ وارد زمین کرد اما این هافبک شیلیایی بعد از ورودش به زمین، توپ به دستش برخورد کرد و بعد از VAR، به سود گرانادا پنالتی گرفته شد و بدین ترتیب آلوارو وادیلو توانست از روی نقطه پنالتی حساب کار را 2-0 کند.

 

 

در ادامه حملات بارسلونا ادامه یافت و حتی مسی شوت هایی را روانه دروازه گرانادا کرد اما ثمری را در بر نداشت تا بازی با همین نتیجه 2-0 به اتمام برسد.

بارسلونا اکنون از 5 بازی توانسته است تنها 7 امتیاز را به دست آورد که به هیچ عنوان عملکرد مناسبی برای والورده به شمار نمیآید. با این حال باید منتظر بمانیم که در ادامه آبی اناری ها به فرم ایده آل خود میرسند و یا خیر.