16 مهر 98 ، 01:12
نارضایتی بازیکنان تاتنهام از پوچتینو

وضعیت قرمز در تاتنهام!

نارضایتی بازیکنان تاتنهام از پوچتینو

اخبار حاکی از آن هستند که بازیکنان تیم آهسته‌آهسته در حال شروع به انتقاد از حالت عوض کردن‌های مائوریسیو پوچتینو هستند.
با وجود اینکه در ژوئن همین امسال تیم در سطح فینال چمپیونزلیگ در حال رقابت بود، اما اکنون بدترین رکورد باخت را در تاریخ لیگ جزیره ثبت کرده‌است!

به گزارش 14بازیکن و به نقل از TheAthletic، بازیکنان تاتنهام همزمان از دو نوع احساس "مورد اعتماد نبودن" و همچنین "بیش از حد کار کردن" رنج می‌برند، همچنین آنان  اعتقاد دارند به اندازه تلاشی که می‌کنند، در مقایسه با سایر تیم‌های تاپ در لیگ انگلیس، حقوق دریافت نمی‌کنند!
خبرگزاری‌های دیگر می‌گویند علت اصلی اعتراض بازیکنان مبنی بر اینکه دستمزدی متناسب با تلاش‌شان دریافت نمی‌کنند، از آنجایی شروع شده که جزییات مشخص کردند دنیل لوی، مالک باشگاه، سالانه ۶ میلیون یورو درآمد کسب می‌کند! 

منبعی آگاه از وضعیت تیم در رختکن می‌گوید: "اوضاع فعلی مانند رژیم می‌باشد و بازیکنان از آن خسته‌اند! یا روش او(پوچتینو) باید پیش گرفته شود یا هیچ! هیچگونه تعادلی وجود ندارد. بازیکنان به هیچ وجه احساس نمی‌کنند که مورد اعتماد هستند!"
کریستین اریکسن که در تابستان گذشته در امر خروج از تیم شکست خورد، به دنبال افزایش فشار است تا در پنجره‌ی نقل‌و‌انتقالاتی پیش رو باشگاه را ترک کند، از طرفی قرارداد یان ورتونگن روبه اتمام است و در سوی دیگر ماجرا، دنی رُز چندسالی می‌شود که برای خروج از درهای تیم دودل است!
جزییات گزارش ها می‌گویند که بازیکنان از "جلسات و پیام‌های قدیمی" آشفته شده‌اند و پس از دریافت نتایج بد، فضای باشگاه مشابه رژیم دیکتاتوری شده‌ است!
اوضاع از زمان آسیب دید‌گی هوگو لوریس در بازی مقابل برایتون، که پس از اتمام بازی رکورد ۱۰ گل خورده در دو بازی متوالی را برای تیم به ارمغان آورد و پائولو گازانیگا را تنها انتخاب موجود برای دروازه باقی گذاشت، رو به بدتر شدن رفت. این ها همه درحالی‌ست که تاتنهام از لیورپول صدر جدولی، ۱۳ امتیاز پایین‌تر است

با این وجود که بازی‌های ملی وقفه‌ای نسبتا کوتاه ایجاد خواهند کرد، با بازگشت به رقابت‌های لیگ، همه از این موضوع مطلع هستند که درصورت عدم کسب امتیاز دربرابر واتفورد، فشارها بر پوچتینو بیشتر و بیشتر می‌شود.
اخیرا برخی بازیکنان بزرگ تیم، پوچتینو را با لقب "برادربزرگ" خطاب می‌کنند، چرا که وی از ابتدای فصل بجای حضور در تمرینات تیم، آنها را از پشت صفحه‌ی مانیتور تماشا و کنترل می‌کرده و این موضوع به خودی خود آسیب بزرگی به همراه داشته‌است.