17 مهر 98 ، 20:34
همسر رونی: روزنامه سان اطلاعات من را می‌دزدید!

ماجرای جنجالی همسر رونی

همسر رونی: روزنامه سان اطلاعات من را می‌دزدید!

کالین رونی همسر وین رونی مدعی شد شخصی به نام ربکا واردی اطلاعاتش را بدون اجازه وی برای روزنامه سان ارسال می‌نمود.

به گزارش 14بازیکن و به نقل از فوتفان، کالین رونی همسر وین رونی مشهور، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش مدعی شد یک نفر برای چندین سال اطلاعاتش را از پیج شخصی او دزیده و برای روزنامه سان ارسال می‌نمود.
متن پست کولن رونی: "من الان کسی رو می‌شناسم که چند سال قبل بهش اعتماد کردم و گذاشتم صفحه شخصی من را دنبال کند اما او پست‌ها و استوری‌های شخصی مرا برای به طور مداوم برای روزنامه سان ارسال می‌نمود.
اطلاعات زیادی در رابطه با خودم، دوستانم و خانواده‌ام بدون اجازه من پخش می‌شد.
پس از مدتی من به این شک کردم و تلاش کردم بفهمم کار کیه، برای همین من قابلیت دیدن استوری اینستاگرامم را برای همه دنبال‌کنندگانم غیر فعال کردم بجز یک نفر!(فالوئرهای پیج شخصی من حتما متعجب شدند که چرا در یک بازه زمانی من استوری نمی‌گذاشتم)
بعد گذشت 5 ماه من عکس‌ و داستان‌های ساختگی را استوری می‌کردم  تا ببینم باز هم استوری های من در روزنامه سان چاپ می‌شود یا خیر، و خب همانطور که فکر می‌کردم شد، آنها داستان‌های ساختگیم را چاپ کردند!
داستان تعیین جنسیت بچه در مکزیک، داستان بازگشت به تلوزیون و در آخر داستان جاری شدن سیل در زیرزمین خانه جدیدم، سان همه داستان های ساختگیم را چاپ کرد!
من این موضوع را پیش خودم نگه داشتم و واکنشی نشان ندادم، مخصوصا وقتی که داستان‌های دروغینم چاپ شد. اما الان میخواهم این موضوع را آشکار کنم. اکنون مطمعنم کدام اکانت اطلاعاتم را می‌دزدید.
من همه اسکرین‌شات های مرتبط با این موضوع، استوری هایی دروغینی که گذاشتم و نشان می‌دهد فقط یک نفر آنهارا دیده‌است را ذخیره کردم.
و اون شخص کسی نیست جز .... ربکا واردی!"
 


چند باشگاه مهم اروپایی از جمله رم نیز با انتشار توییت هایی جداگانه از کالین رونی حمایت کردند.
 

 


نویسنده: امیرحسین غدیری