28 مهر 98 ، 18:40
سمپدوریا 0-0 رم؛ تقسیم امتیازات در یک بازی خسته کننده!

سمپدوریا 0-0 رم؛ تقسیم امتیازات در یک بازی خسته کننده!

دو تیم فوتبال رم و سمپدوریا در هفته هشتم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان بازی، دو تیم به تقسیم امتیازات بسنده کردند.

به گزارش 14بازیکن، تیم فوتبال آ اس رم ایتالیا در هفته هشتم سری آ میهمان تیم رده آخری این لیگ یعنی سمپدوریا بود که در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه اول این دیدار در حالی با نتیجه 0-0 به پایان رسید که بر خلاف سرعت بازی که بالا بود، هر دو تیم روی هم رفته 3 شوت را به سمت دروازه یکدیگر روانه کردند که سهم سمپدوریا 2 و سهم رمی ها 1 شوت بود و در مجموع شاهد بازی زیبایی از سوی دو تیم نبودیم.

همچنین در این نیمه دو بازیکن از هر تیم کارت زرد دریافت کرد.

یکی از خطرناک ترین صحنه های بازی در نیمه اول ضربه مانچینی بازیکن رم بود که نتیجه ای را در بر نداشت.

در پایان نیز ادین ژکو که از ابتدا در ترکیب رم قرار نگرفته بود در دقیقه 45+2 به دلیل مصدومیت کالینیچ وارد زمین شد تا بلکه در نیمه دوم از لحاظ فاز تهاجمی شکل بهتری را داشته باشند.

رم در دقیقه 8 نیز مجبور به یک تعویض دیگر شده بود و برایان کریستاتنه به دلیل مصدومیت جایش را با خاویر پاستوره عوض کرده بود.

اما بازی در نیمه دوم با هیجان بیشتری آغاز شد و هر دو تیم حملات جدی تری را بر روی دروازه یکدیگر داشتند.

 

 

سمپدوریا همچون نیمه اول قصد داشت که از ضد حملات استفاده کند و با استفاده از شمع گلزنی کوالیارلا صاحب گل شود.

این مهاجم ایتالیایی در دقیقه 52 صاحب یک موقعیت مناسب شد اما موفق به گلزنی نشد.

تا دقیقه 70 بازی هر دو تیم حملاتی را داشتند و کلاروف و فلورنزی نیز بارها دروازه سمپدوریا را تهدید کردند اما بازی همچنان بدون گل پیش میرفت.

در نیمه دوم مهاجم های دو تیم یعنی ادین ژکو و فابیو کولیارلا توانستند دروازه ها را تهدید کنند اما در گلزنی ناکام ماندند.

در ادامه هم جاستین کلایورت دو کارته شد و از زمین بازی اخراج شد و پس از آن اتفاق خاصی نیفتاد تا بازی با همان نتیجه 0-0 به پایان برسد.

با این تساوی تغییری در رتبه دو تیم صورت نگرفت و رم با 13 امتیاز همچنان در رده ششم است و از آن طرف سمپدوریا 4 امتیازی شد و در رده بیستم باقی ماند.

 

نویسنده: فرزاد داودی