19 تیر 98 ، 19:36
لیست با ارزش ترین بازیکنان زیر 21 سال 2019 اعلام شد

گران قیمت ترین بازیکنان زیر 21سال؛

لیست با ارزش ترین بازیکنان زیر 21 سال 2019 اعلام شد

در این پست به بررسی 5 نفر برتر لیست ارزشمندترین بازیکنان زیر سال جهان میپردازیم.

به گزارش 14بازیکن و به نقل از سایت گل، لیست گران قیمت ترین و ارزشمند ترین بازیکنان جهان منتشر شد و در این پست 5 نفر برتر بازیکنان زیر 21 سال را بررسی میکنیم.

1-کیلیان امباپه | پاریسن ژرمن | 261.6 میلیون یورو
کیلیان امباپه در حال حاضر ارزشمند ترین بازیکن زیر 21 سال جهان محسوب میشود. امباپه 20 ساله در سال قبل همراه با تیم ملی فرانسه قهرمان جهان شد و دو سال پیاپی توانسته همراه با پاریسن ژرمن قهرمان فرانسه شود. در فصل قبل امباپه توانست 33 گل در لیگ فرانسه به ثمر برساند که آمار بسیار خوبی میباشد. به گفته خیلی ازچهره های مشهور دنیای فوتبال، امباپه آینده دار ترین فوتبالیست جهان میباشد.
 


2-جیدون سانچو | دورتموند | 120.3 میلیون یورو
جیدون سانچو دومین نفر در لیست ارزشمند ترین بازیکنان زیر 21 سال میباشد. سانچو 19 ساله اهل انگلستان میباشد و در پست هافبک برای بورسیا دورتموند آلمان بازی میکند. سانچو فصل قبل در 34 بازی همراه دورتموند بود، 12 گل و 14 پاس گل حاصل عملکرد او برای زنبور های آلمان بود. سانچو با وجود سن کم خود و عملکرد خیره کننده اش، یکی از ستاره نسل جدید تیم ملی انگلستان میباشد.
 


3- ماتیاس دلیخت | آژاکس | 74.5 میلیون یورو
ماتیاس دلیخت ارزشمند ترین مدافع جوان دنیا میباشد. دلیخت کاپیتان فعلی آژاکس با عملرد فوقوالعاده ای که در لیگ قهرمانان به ویژه در مقابل یوونتوس از خود نشان داد یکی از ارکان مهم صعود آژاکس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به حساب می آید. دلیخت همراه با آژاکس قهرمان لیگ هلند شد و همچنین همراه با تیم ملی هلند نائب قهرمان جام ملت های اروپا 2019 شد. منچستر یونایتد، پاریسن ژرمن، بارسلونا و یوونتوس از مشتریان مهم وی میباشند اما اینطور که به نظر میرسد، این یوونتوس است که این مدافع هلندی را به تیم خود اضافه میکند.
 


4-کای هاورتز | بایرن لورکوزن | 74.2 میلیون یورو
کای هاورتز هافبک تیم بایر لورکوزن میباشد. هاوترز هافبک 20 ساله آلمانی تیم بایر لورکوزن با کمی اختلاف نسبت به ماتیاس دلیخت چهارمین بازیکن این لیست میباشد. کای هاورتز در فصل قبل در 34 بازی بایر لورکوزن شرکت داشت و توانست 17 گل و 3 پاس گل به ثبت برساند. وی همچنین در جام ملت های اروپا 2019 در 6 بازی همراه با تیم ملی آلمان بود و 3 گل به ثمر رساند. از مشتریان وی میتوان بارسلونا و بایرن مونیخ را نام برد که احتمال پیوستن هاورتز به بایرن بیشتر میباشد.
 


5-الکساندر آرنولد | لیورپول | 73.6 میلیون یورو
الکساندر آرنولد استعداد رشد یافته در لیورپول، یکی از ارکان مهم این تیم در قهرمانی اروپا میباشد. آرنولد مدافع راست باشگاه لیورپول در 29 بازی لیورپول در لیگ برتر انگلستان شرکت داشت و توانست یک گل و 12 پاس گل به ثمر برساند. آرنولد با 20 ساله، با داشتن توانایی سرعت بالا و پا به توپ شدن خوب، یکی از بهترین مدافعان راست دنیا میباشد.
 نویسنده: امیرحسین غدیری