22 خرداد 98 ، 16:22
طلسم حواشی در استقلال!

حواشی جدید استقلال

طلسم حواشی در استقلال!

استقلالی ها هر روز با حواشی جدیدی روبرو میشوند؛ از فرایند انتخاب سرمربی گرفته تا استعفای دکتر نوروزی و دو قطبی حسینی - رحمتی!

 

 

به گزارش 14بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران که فصل پیش با انواع و اقسام مشکلات داخلی روبرو شد و درنهایت فصل را فرهاد مجیدی به پایان رساند این روزها هنوز طعم آرامش را نچشیده و هر روز حواشي جدید برای این تیم به وجود می آید. 

در تازه ترین اخبار خارج شده از این باشگاه شنیده میشود دکتر نوروزی، معاون پزشکی این باشگاه از سمت خود استعفا داده! اما هنوز مشخص نیست با استعفای او موافقت شود یا نه! گفتنی است کلینیک باشگاه استقلال یکی از مجهز ترین مراکز پزشکی در سطح آسیاست. 

یکی دیگر از مشکلاتی که استقلالی ها در سال های اخیر داشته اند، مشکل دروازه و دوقطبی رحمتی - حسینی بوده است! در جدید ترین اخبار منتشر شده از این باشگاه شایعاتی جدی مبنی بر جدایی حسین حسینی و پیوستنش به پرسپولیس به گوش میرسد!حسینی با پاک کردن قلب های آبی در بیوی پیج اینستاگرامی اش و آنفالو کردن پیج این باشگاه و همینطور علی علیپور، مهاجم پرسپولیس با گذاشتن استوری زیر که پس از مدتی پاک شد به شایعات دامن زدند! 

 

 

در دیگر حواشی که از این باشگاه به گوش میرسد پیشنهاد یحیی گل محمدی و باشگاه پدیده به مهدی رحمتی بوده و گفته می‌شود رحمتی از این باشگاه وقت خواسته! کاپیتان استقلال این روزها به شدت از چشم هواداران این تیم افتاده و اکثر آنها خواهان جدایی وی هستند! 

 

 

حال باید صبر کرد و دید بحث پیوستن حسینی به پرسپولیس و رحمتی به پدیده تا چه اندازه جدی است! البته اگر جدایی رحمتی قطعی شود، حسینی احتمالا تصمیمی بر جدایی نخواهد گرفت.

اما از دیگر حواشی امروز باشگاه استقلال میتوان به خبر انصراف استراماچونی از هدایت این تیم نام برد که البته کامران منزوی، عضو هیئت مدیره ی این باشگاه این خبر را کذب اعلام کرد و گفت : دستیاران استراماچونی به تازگی ایران را ترک کرده اند و قرار است خود او طی چند روز آینده برای امضای نهایی وارد ایران شود!

 

 

نویسنده : آرش مسعودی