21 مرداد 98 ، 19:03
نیمار به کدام غول اسپانیایی می‌پیوندد؟

روزهای نفسگیرِ نیمار

نیمار به کدام غول اسپانیایی می‌پیوندد؟

خیلی از رسانه ها معتقد هستند که این ستاره دنیای فوتبال به زودی به یکی از تیم های بارسلونا و یا رئال مادرید میپیوندد.

به گزارش 14بازیکن و به نقل ازESPN، با توجه به این که رئال مادرید نمیتواند مبلغ فراوانی را برای نیمار هزینه کند، آنها امیدوارند از طریق معاوضه ی بازیکن به هدفشان برسند.

شنیده ها حاکی از آن است بازیکنان رئال مادرید با نیمار تماس گرفته اند و سعی در متقاعد کردن او برای پیوستن به جمع کهکشانی ها را دارند.

 

 

اما دقایقی پیش خبری منتشر شد مبنی بر حضور نماینده باشگاه پاریسی در بارسلون برای بررسی وضعیت نیمار و احتمال پیوستن او به بارسلونا.

اما چیزی که مشخص است این است که هنوز هیچ خبر رسمی ای مبنی بر انتقال نیمار به رئال مادرید و یا بارسلونا منتشر نشده است و تنها نکته مهمی که قطعی شده است این است که لئوناردو مدیر ورزشی پاریسن ژرمن عنوان کرده است که جدایی نیمار جدی است و طی روز های آتی ممکن است او به رئال مادرید و یا بارسلونا بپیوندند.

دیشب در بازی بین پاریسن ژرمن و نیم المپیک که در ورزشگاه اختصاصی پاریسی ها شروع شد، هواداران تیم پاریسی در طول بازی به فحاشی علیه نیمار پرداختند و توماس توخل در واکنش به این کار آنها گفت: « هواداران را درک میکنم، اما من به عنوان مربی وظیفه دارم که از بازیکنانم حمایت کنم زیرا او هم اکنون بازیکن ما است.» 

طبق گفته ی ESPN، جرارد پیکه هم وارد این قضیه شده است و خواستار بازگشت او به نوکمپ شده است و با توجه به اینکه کاتالان ها نیز نمیتوانند پول نقد زیادی را پرداخت کنند، امیدوارند نیمار را با معاوضه ی بازیکنانی همچون کوتینیو، سمودو و یا راکیتیچ به جمع خودشان اضافه کنند.

 

 

اکنون با توجه به این شرایط باید منتظر بمانیم که آیا نیمار به تیم سابقش باز خواهد گذشت و یا اینکه به تیمی خواهد پیوست که حتی زمانی که او در سانتوس برزیل بود نیز خواهان به خدمت گرفتن او بودند.

 

نویسنده: فرزاد داودی