22 مرداد 98 ، 20:23
لمپارد: به بازیکنانم اعتقاد دارم

کنفرانس خبری فرانک لمپارد

لمپارد: به بازیکنانم اعتقاد دارم

کنفرانس خبری لمپارد پیش از بازی سوپر کاپ اروپا برگزار شد.

به گزارش ۱۴بازیکن، دقایقی قبل کنفرانس خبری لمپارد، پیش از بازی سوپرکاپ اروپا که قرار است فردا ساعت ۲۳:۳۰ بین دو تیم چلسی و لیورپول برگزار شد و این مربی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

لمپارد در ابتدای کنفرانس خود، در پاسخ به سوال خبرنگاران نسبت با باخت تحقیرآمیز مقابل منچستریونایتد، گفت: «همیشه از شکست، درس خواهید گرفت. بعد از دقیقه ۲۵، تا دقیقه ۶۰ بازی را در دست گرفته بودیم. درس واضحی که برایم ما وجود دارد این است که اگر مقابل تیم‌های خوب، اشتباهی در خط دفاعی انجام دهید نتیجه‌اش را می‌بینید اما چیز‌های خوبی در تیم ما وجود دارد که باید آن‌ها را افزایش دهیم. باید در زمینه اشتباهات فردی بهتر عمل کنیم و شانس ایجاد موقعیت کمتری را به حریف دهیم.»

لمپارد در مورد اینکه آیا به بازی فردا خوشبین است یا خیر، گفت: «من خوش بین هستم زیرا به بازیکنانم اعتقاد دارم. از اینکه اینجا هستم به خودم افتخار می‌کنم.»

لمپارد در مورد مصدومین و غایبین تیم خود نیز گفت: «کانته در بازی مقابل منچستر، دیرتر به زمین آمد، من از اهمیت او کاملا آگاه هستم، او دچار یک مصدومیت کوچک دیگر نیز در بازی مقابل منچستریونایتد شد و باید شرایطش بررسی شود. ویلیان و رودیگر نیز با تیم سفر کردند زیرا آنها بخشی از قهرمانی سال گذشته چلسی در اروپا بودند و لایق این هستند که اینجا باشند ولی فردا بر روی نیمکت قرار خواهند گرفت. اودوی و لوفتوس چیک نیز وضعیتشان تغییری نکرده است و با ما نیستند.»

 

 

لمپارد در مورد اینکه آیا پس از باخت مقابل منچستریونایتد، یک هفته پرتنش را سپری می‌کند، گفت: «من فکر نمی‌کنم که شما بتوانید این را فقط به چلسی اختصاص بدهید اما این از جهاتی برای ما خوب است. من این شرایط را در دربی کانتی نیز تجربه کردم و برای آن آماده هستم و از این موقعیت نمی‌ترسم، خواهیم دید که چه اتفاقی رخ می‌دهد.»

لمپارد در مورد جدایی هازارد و اینکه چگونه قرار است که جای خالی این بازیکن در چلسی پر شود، گفت: «قبول دارم که من یکی از هواداران هازارد بودم و بدون شک او یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر دنیای فوتبال می‌باشد. نمی‌توان بازیکن را جایگزین او کنید. اما خبر خوب این است که ما تیمی داریم که می‌تواند پیشرفت کند و خودش را بالا بکشد. جواب سوال شما این می‌باشد که به عنوان یک تیم، راهی را برای آن پیدا میکنیم. هازارد، تری، دروگبا فرقی نمی‌کند ما به راهمان ادامه می‌دهیم.»

لمپارد در پایان کنفرانس خود، در مورد اینکه داور مسابقه فردا، یک زن خواهد بود نیز گفت: «این خبر بسیار خوبی است و خوشحالم که بخشی از این تاریخ هستم. فوتبال راه طولانی را طی کرده و بنظر من پیشرفت آن خیلی کند بوده است اما اوضاع در حال بهتر شدن می‌باشد. از این قضیه بسیار خوشحالم و  بدون شک این یک قدم در جهت درست می‌باشد.

 

نویسنده: پارسا خداپرست